Zamknij
REKLAMA

Toruń: groził spaleniem urzędu. Teraz porównuje się do Dody!

12:38, 23.11.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. archiwum
REKLAMA

Toruń: groził spaleniem urzędu. Teraz porównuje się do Dody!

Ta sprawa poruszyła nie tylko Toruń, ale i cały kraj. Na przełomie marca i kwietnia Bartosz T. 'terroryzował' Toruń. Najpierw mężczyzna pojawił się w szpitalu miejskim przy ul. Batorego wraz z grupą innych osób. Nie mieli oni maseczek. 'Wolnościowcy' udali się na kilka oddziałów, nagrywali chorych oraz personel.

Ich zachowanie skrytykował sam premier Mateusz Morawiecki. 

Kilka dni później,  Bartosz T. udał się do prezydenta Michała Zaleskiego. Do urzędu nie został jednak wpuszczony. Mężczyzna wypowiedział jednak skandaliczne słowa.

-   Do prezydenta Torunia. Słuchaj! Wszedłem do swojego własnego szpitala, bez maski, bo to jest mój szpital i tych ludzi, a nie Twój. Nadchodzi decentralizacja systemu i macie to zrobić w sposób pokojowy. Jak nie to będą się paliły te urzędy. Będą się paliły! - zapowiedział Bartosz T.

Mężczyzna został zatrzymany i oskarżony, za  tzw. groźbę karalną grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje Onet.pl  Bartosz T. nie przyznaje się do winy i złożył wyjaśnienie.

- Podał, że jego działalność internetowa jest twórczością, w której próbuje wykreować pewne role i czasami nieprawdziwą rzeczywistość - mówi Onetowi Andrzej Kukawski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Toruniu. - Dodał, że groźba spalenia ratusza była związana z tradycją prima aprilis, wygłosił ją 1 kwietnia i jego zachowanie należy określić jako prank internetowy. Wyjaśnił, że jego działalność z założenia ma być kontrowersyjna i jego celem jest przebicie się do szerszej publiczności. Porównał swoje zachowanie do piosenkarki Dody, która również według niego posługuje się kontrowersją jako formą wyrazu artystycznego, a rzeczywistość medialna, jaką kreuje, ma charakter żartów internetowych - informuje Onet.

Czyżby zatem 'Suweren', który stał się idolem dla wielu osób okazał się internetowym oszustem?

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach. 

[ALERT]1637669280609[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

KonfederatKonfederat

5 3

Tego idiotę i resztę foliarzy powinno się poddawać eutanazji. 14:05, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Chichot hienyChichot hieny

3 4

Skoro po polsku mamy być ogłupiani, tłumacz Google pomaga zobaczyć o czym mogą dowiedzieć się znający język Szwedów.

https://bakomkulisserna.biz/2021/11/22/vastvarlden-gor-uppror-mot-satanistisk-harskande-klass/

P.s. Krótki apel do osób, od których decyzji zależeć ma los innych ludzi liczonych jako jednostki, a czasem setki, tysiące, miliony. Zanim zabrniecie zbyt daleko w osądach bliźniego, by przypodobać się głównemu nurtowi informacyjnemu, zastanówcie się co tak właściwie ma miejsce na świecie. Uwzględnijcie różne źródła, nie tylko wytyczne otrzymane przez rzady wszystkich państw od globalistów.
I miejcie na uwadze, ze Ci "głupi" foliarze będą pamiętać zwiedzenie na manowce i waszą gluchotę na ich argumenty, a ponieważ jeszcze Gaja nie zakończyła podnosić wibracji, toteż chyba rozsądniej nie drażnić od 2 lat uciskanych osób, bo nie każdy nadąża z rozwojem duchowym. Oznaczac to może chęć odwetu na tych, co bezrefleksyjnie ucisk gloryfikowali i wprowadzali przez tych, którzy wibracje mają niskie i chętniej władaliby mieczem zamiast przebaczyć.
Nikomu nie grożę, jedynie próbuję pokazać skutki wprowadzania w życie jedynie słusznych opinii tj. twierdzeń osób jakoby mających monopol na rację. Następuje schyłek ery ryb, tym samym początek ery wodnika. Głoszenie dogmatów się nie sprawdzi.
Nie lekceważcie niezależnych lekarzy, naukowców i prawników, ich z kolei opinie nie są oderwane od rzeczywistości i są Oni gotowi na dialog.
Pozdrawiam wolnych, sprawiedliwych, obudzonych ludzi.
Dość masek i klapek na oczach.
Nastaje prawda. 14:43, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PodPod

2 1

Dupką się zapaliło i zaczyna się tłumaczenie? ! Wielki SUWEREN - pseudo LESZCZ :)))))))))))))) Za karteczki # 10:26, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JoJo

2 1

Próbuje sie przebić. A to sie opłaca .Patrz Johna szwabica. Żywa gotówka ,jej coś.Dalej jachiry tuski spurki. 23:48, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%