We wtorek w teleturnieju "1 z 10" wystąpił Damian Olszewski z Torunia, który wypadł z bardzo dobrej strony. Pan Damian wygrał odcinek z liczbą 132 punktów i ma duże szanse na wielki finał.
Damian Olszewski wygrał wtorkowy odcinek z sumą punktów 132, co sprawiło, że został liderem po dziesięciu odcinkach i ma bardzo duże szanse na wielki finał.
Pan Damian na co dzień pracuje w dziale kadr na UMK w Toruniu. Cały odcinek można zobaczyć TUTAJ.
[ALERT]1634630566579[/ALERT]
Buhaha12:21, 19.10.2021
Nie kończył germanistki. Gdzie na zaliczenie trzeba zaliczyć erasmusa.
wijas14:25, 19.10.2021
i tak zapewne lepszy byłby pracownik Akademii dr. T. Rydzyka gdyby brał udział ??
Jo10:15, 20.10.2021
Nie ma ubeckich korzeni nie gwałci zwierząt, mówi językiem nie rynsztokowym. Wysoki poziom inteligencji . Znaczy nie nadaje sie na nauczyciela u zboczonych genderów .
Adamus 11:10, 20.10.2021
Znam Damiana ze studiów, bardzo miły, wzbudzający sympatię i elokwenty gość, czego dowiódł podczas teleturnieju. Gratulacje, wszystkiego dobrego i powodzenia w wielkiej finale ;)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zbrodnia, która wciąż dzieli Polaków i Ukraińców
Nich ukraińcy zostaną zaproszeni, którzy są na bezkosztownym utrzymaniu Polaków kiedy głodni rodacy umierają na ulicach bez domów.
Zrobić czystki
13:53, 2025-07-11
Toruń stracił legendę protestów. Panią Danusię...
To był zaszczyt być w pobliżu Danusi Zakurzewskiej, emerytowanej nauczycielki, osoby o wysokim stopniu zaufania społecznego. Ona broniła sprawiedliwości i praw dla wszystkich. Dziękuję za zaszczyt znania i poznania Danusi. Żegnaj Przyjaciółko
Danka
13:27, 2025-07-11
Toruń sparaliżowany przez remont w centrum
Śmieszne jest to tłumaczenie, że robią to w wakacje... To kolejne kłanianie się UMT do dzieciaków, które mają częstsze połączenia w roku szkolnym, a i prac drogowych wtedy się nie prowadzi. Tymczasem, one nawet za bilety nie płacą, bo po co? Wtedy, gdy dzieciaki piją piwo na bulwarze dojeżdżając do niego MZK bez biletu, to człowiek pracuje dostając od miasta prezent w postaci niedziałającej aplikacji JO, robót torowych i feryjnego rozkładu jazdy.
Lewobrzeże
12:18, 2025-07-11
Nowa droga połączy Toruń z pobliską gminą? Alternatywa
Czy to kadr z filmu *%#)!& i głupszy?:p
:)
11:31, 2025-07-11