Zamknij
REKLAMA

Klaudia z Torunia jest ciężko chora! Pomóżmy jej w walce z chorobą!

10:37, 10.12.2019 | FD
Skomentuj
fot. siepomaga.pl
REKLAMA

Klaudia z Torunia jest ciężko chora! Pomóżmy jej w walce z chorobą!

Mukowiscydoza to śmiertelnie groźna i na razie nieuleczalna choroba układu oddechowego. 26-letnia Klaudia Grajewska walczy z nią od urodzenia. Jej stan ostatnio się pogorszył i prosi o wsparcie w najważniejszej walce w swoim życiu.

Klaudia nie byłą w stanie żyć jak swoi rówieśnicy. Od dziecka miała ogromne problemy z oddychaniem. Dusiła się i walczyła o przeżycie każdego następnego dnia. Bóle i duszności były dla niej jak dzień powszedni. Coś jak dla małego dziecka zabawa. 

26-latka dzielnie radziła sobie jednak z przeciwnościami losu. W 2017 roku choroba zaatakowała ze zdwojoną siłą. Stan torunianki znacznie się pogorszył. Trzy miesiące leżała pod respiratorem, a lekarze zakwalifikowali ją do przeszczepu płuc. We wrześniu 2018 roku Klaudia dostała szansę na normalne życie i lekarze wszczepili jej nowe płuca. Zaczęła żyć jak zdrowi ludzie. Niestety, nie na długo. 

Choroba znów sprawiła, że życie młodej kobiety zamieniło się w walkę. Znów potrzebuje dodatkowych dawek tlenu i inhalacji. Niezbędne są też wyjątkowo drogie leki, które utrzymują Klaudię przy życiu. Kuracja kosztuje na razie prawie 25 000 złotych. Dla dziewczyny to kwota o wiele za duża. 

Pomóc Klaudii Grajewskiej możecie, wpłacając pieniądze przez portal siepomaga.pl! 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MadziaMadzia

0 0

Walcz kochana walcz znam Cię że szkoły ty mnie napweni nie kojarzysz zawsze byłaś dzielna dziewczyna walcz? 19:20, 13.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz