Od 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy minęło już kilka dni. Warto zatem przypomnieć jak wyglądał ten dzień w naszym mieście, a dział się nie mało!
W dniu 32. Finału WOŚP w Toruniu z pewnością nie brakowało jednej rzeczy - WASZYCH SERC. Sztab Toruń ogłosił, że w puszkach i skarbonkach zebrano ponad 400 tys. złotych, a w e-skarbonce ponad 78 tys.
[FOTORELACJA]10240[/FOTORELACJA]
W tym wszystkim nie zabrakło sportowej rywalizacji. Spośród wszystkich miast, biorących udział w wydarzeniu Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Toruń zajął ostatecznie drugie miejsce.
[FOTORELACJA]10221[/FOTORELACJA]
Ścisk był niesamowity. Podczas jubileuszowej 25. Toruńskiej Ściskawy udało się pobić nowy rekord! We wnętrzu serca znalazło się 500 osób.
[FOTORELACJA]10224[/FOTORELACJA]
Ten wyjątkowy dzień zakończył się oczywiście koncertami i tradycyjnym Światełkiem do Nieba. W tym roku były one laserowe i zrobiły prawdziwe show.
[FOTORELACJA]10225[/FOTORELACJA]
Hehehe21:50, 31.01.2024
Cała Polska się bawiła a pisiory zionęli nienawiścią....taka natura nienormalnych
Krwawy atak wilków na stado owiec!
a co mają do tego członkowie koła łowieckiego? Wilk nie jest zwierzyną łowną
myśliwy
22:29, 2025-06-10
Gdzie szybko dostać się do endokrynologa? Sprawdziliśmy
A upadlińcy z marszu wchodzą
🇵🇱
16:53, 2025-06-10
Gdzie szybko dostać się do endokrynologa? Sprawdziliśmy
na własne potrzeby sprawdźcie, jakie są terminy do psychiatry!
na nfz
14:16, 2025-06-10
Samochód dachował na rondzie! Mieszkańcy mają DOŚĆ
Samo rondo nie jest złe, da się przyzwyczaić, tylko trzeba jakoś spowolnić ludzi, którzy poruszają się Szosą Chełmińską. Wjeżdżają pełnym pędem na rondo i Ci z Polnej mają problem się wbić. Pamiętajmy, że pierwszeństwo na rondzie ma ten co wjechał pierwszy, a nie ten co jedzie szybciej.
Andrzej
12:51, 2025-06-10
4 0
Jaka cała Polska? Ja się nie bawiłem a nie jestem jak to mówisz pisiorem.Po prostu nie daję pieniędzy temu fircykowi w czerwonych portkach za jego "róbta co chceta".