Zamknij
REKLAMA

Do tego klubu w Toruniu chodziły tłumy! Znów go otwierają!

11:00, 07.11.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Do tego klubu w Toruniu chodziły tłumy! Znów go otwierają!

Na toruńskiej mapie klubowej pojawi się nowe miejsce do zabawy! Po długiej przerwie wystartuje klub Arsenał. Poinformowali o tym na facebooku nowi właściciele lokalu.

Kiedyś Arsenał słynął z imprez, na których pojawiało się wielu znanych torunian - ze świata polityki, kultury i sportu. Później lokal podupadł i w końcu zdecydowano o jego zamknięciu. Wielu bywalców pogodziło się już z zamknięciem Arsenału na zawsze. Klub ma jednak powrócić!

Informację te podali nowi właściciele. Lokal będzie teraz nazywał się Arsenal Prestige Club. Ma opierać się na bardzo doświadczonych pracownikach, którzy robili największe eventy imprezowe w kraju. Wygląd klubu to - z tego co piszą właściciele - efektowny i elegancki wystrój budowany od podstaw. 

Na facebooku podkreśla się, że klub trafił w nowe ręce i delikatnie odcina się od poprzedniego lokalu. 

Będzie się tam bawić?

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

VIP torVIP tor

4 7

Same Prestige. Po Number one też to nowe coś chce prestige wpuszcza w spodniach na kant a nikt tam nie chodzi. Ostatnio nas nie wpuścili do hexe. Młody biedak na bramce stwierdził że strój kolegi za 15tys mu nie odp. Więc poszliśmy wydać 20 kola z chłopakami do stars. 00:35, 08.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RafiRafi

6 0

Bardzo niegrzeczny wpis. Nie pracownicy układają regulamin, ale muszą dbać o jego przestrzeganie. Jak nie wolno to nie wpuszczą w dresach nawet gdyby kosztowały 50 tys. Bycie ubogim "biednym" człowiekiem nie oznacza że jest się złym człowiekiem. Co do Starsa zgadzam się w stu procentach. W Toruniu jest Stars i długo, długo nic !!! 09:39, 10.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone