REKLAMA

Toruń walczy w świątecznym plebiscycie. Głosujmy!

08:00, 02.01.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Toruńskie dekoracje walczą w świątecznym plebiscycie, fot. Tomasz Berent

Przed nami kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu "Świetlna Stolica Polski", organizowanego przez grupę Energa. Toruń ma szansę powalczyć o laury, ale wpierw musi wygrać eliminacje regionalne. Czy uda nam się wygrać z Bydgoszczą?

Popularny plebiscyt, w którym można wygrać energooszczędny sprzęt AGD o łącznej wartości 40 000 zł zorganizowano po raz ósmy. Wygrana zostanie przekazana potrzebującym. 

Do 8 stycznia głosować można w etapie regionalnym plebiscytu. Z każdego województwa do ogólnopolskiej rywalizacji awansuje jedno, wybrane przez internautów, miasto. Toruń o awans musi walczyć z Bydgoszczą i Solcem Kujawskim - miasto, które zwycięży w tym etapie konkursu otrzyma 10 tys. zł, które przekazane zostaną na cele charytatywne.

[ZT]7995[/ZT]

16 miast powalczy o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski" w drugim etapie, który ruszy 12 stycznia.

- Nasza akcja łączy ludzi i wyzwala dobrą energię. Dzięki temu, że wszystkim stronom przyświeca szczytny cel, co roku możemy liczyć na zaangażowanie lokalnych społeczność, urzędów miast oraz miłośników świątecznej fotografii. Święta to przecież czas, w którym na pierwszym miejscu jest zawsze drugi człowiek, a dzięki „Świeć się z Energą”, wielu potrzebujących ma w życiu nieco lepiej. Zachęcamy, więc wszystkich do przeglądania zdjęć z całej Polski i głosowania na swoich faworytów, a amatorów robienia zdjęć, do rywalizacji o cenne nagrody indywidualne. - mówi Michał Lemański z firmy Energa SA.

Głosować cały czas można na stronie internetowej Świeć się (tutaj).

Zwycięzców poznamy 29 stycznia 2017 roku.

(Adrian Aleksandrowicz)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

wtwt

0 1

Niestety nie da się zagłosować baz konta na fb :( 11:44, 02.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017