Zamknij
REKLAMA

Toruń: liczysz na benefity od państwa po zaszczepieniu? Lepiej to przeczytaj

08:49, 05.01.2021 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Toruń: liczysz na benefity od państwa po zaszczepieniu? Lepiej to przeczytaj

Szef KPRM był pytany w radiowych "Sygnałach Dnia", czy osoby zaszczepione mogą liczyć na inne traktowanie w różnych sytuacjach społecznych.

Osoby zaszczepione nie powinny liczyć na szczególne przywileje, zwłaszcza w sytuacji, gdy jest ograniczona możliwość dostępu do szczepień - powiedział we wtorek w radiowej Jedynce szef KPRM Michał Dworczyk.

"W moim przekonaniu na żadne szczególne przywileje takie osoby nie powinny liczyć, natomiast wprowadziliśmy w narodowym programie szczepień status osoby zaszczepionej. To wynika z jednego faktu - osoba, która skutecznie zostaje zaszczepiona staje się nie tylko sama bezpieczna, ale staje się też bezpieczna dla innych - otrzymujemy gwarancję, że nie będzie zarażała innych" - mówił Dworczyk.

Ze statusu osoby zaszczepionej wynika np. brak obowiązku kwarantanny dla osób, które miały kontakt z osobą chorą.

Dopytywany, czy np. kluby fitness mogłyby zostać otwarte dla osób zaszczepionych, zaznaczył, że w tej chwili takich rozwiązań nie ma.

"Nadmierne różnicowanie statusu osób, które są zaszczepione i tych, które jeszcze nie przyjęły szczepionki, zwłaszcza w sytuacji, kiedy mamy ograniczoną możliwość dostępu do szczepień nie byłoby dobrym rozwiązaniem" - przekonywał szef KPRM. 

[ALERT]1609834572947[/ALERT]

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

segregacja sanitarnasegregacja sanitarna

4 3

........Ostrzegajcie bliskich, rodzinę, przyjaciół (i wrogów). Tresura i NACHALNA pro-szczepionkowa AGITACJA z Centralnego Telewizora. Kupilibyście nieprzetestowany Spadochron, żeby wyskoczyć z samolotu? To samo z "szczepionką" nieprzetestowaną......Szczury nie chcą się szczepić, bo nie sprawdzono jeszcze tego na ludziach.....
Politycy i łże-Celebryci czyli: Akwizytorzy, Podwykonawcy i przedstawiciele handlowi koncernów farmaceutycznych i podległe im "media" Oszukują nas.......
Mimo trwającej telewizyjnej, covidowej TRESURY, całe szczęście 78% samo-myślących Polaków, którzy wyłączyli Centralny Telewizor i nie dają się ogłupiać, NIE chce przyjmowac lepionej na szybko terapii genowej (tzw "szczepionki"),
bo nie są bydłem- zaganianym kijem do zagrody na wyszczepienie-bydła. Eksperymenty medyczne na ludziach są zakazane UstawamiNorymberskimi iKonstytucją RP. Sprawdzajcie YouTube ile efektów ubocznych w GB, szczepionka nie przebadana długoterminowo na rakotwórczość !
Kartel partyjny (PiS, PO, LEWICA, PeeSeL =jeden Cwel) tak samo jak ich Kartel Medialny, opresyjny względem własnych Odbiorców/Czytelników, prowadzą wojnę z Narodem polskim (identyczna, zgodna narracja pandemiczna i nachalna pro-szczepionkowa) - to są przedstawiciele handlowi Koncernów Farmaceutycznych.
i niesamodzielni Podwykonawcy biznesów tego przemysłu , z którym pro-szczepionkowcy zawsze są związani biznesowo (związki z Pfizerem biurokratów z Ministerstwa ""Zdrowia").
Obecnie tylko Konfederacja (m.in.Grzegorz Braun) , organizacje STOP-N.O.P. i pro-polskie media internetowe np wREALU24, sprzeciwiają się tym eksperymentom, są przeciwko Fałszywej Plan.demii, demolowania nam (bez logicznego powodu) życia:
gospodarczego, religijnego, Mszy Św., Świąt docelowo katolickich, życia rodzinnego , międzyludzkiego , odbierania nam wolności do zgromadzeń, protestów, i swobodnego oddychania (usprawiedliwiając to walką z jakims covidem) i dostępu do służby zdrowia (teraz umierają niezdiagnozowani i nie leczeni, nie operowani, nie zgłaszający się do lekarza/szpitali, do tego promocja aborcji i fałszywie dodatnie "testy", które nic nie testują =
= depopulacja Polaków (do planowanych 15 mln) zaczynając od najstarszych.
Nawet sam producent "szczepionki=śmiercionki" jak i nie-Rząd- w porę wyzbyli się jakiejkolwiek odpowiedzialności za jej efekty uboczne (bezpłodność w ramach depopulacji), dopuszczona jest jedynie w trybie "warunkowym", nieprzetestowana pod względem zanieszczyszczeń (tradycyjnie: rtęć, aluminium). Korzystanie z genów pobranych z abortowanych dzieci.
PiS i cały Główny Przekaz wciska i reklamuje szczepionkę, bo nakupował i teraz Musi to nam opchnąć !
Gdzie debata z pozarządowymi ekspertami, lekarzami spoza Głównego Nurtu TV ? Gdzie referendum ogólnopolskie
w sprawie (nie-)chęci Polaków do szczepień? czyli: gdzie demokracja? Gdzie uchwalone zakazy segregacji sanitarnej (terror i nowy apartheid?) i zabójczego wpływu na nasze zdrowie kagańców-maseczek - "rekwyzytów" pozoru trwania epidemii i "zewnętrznych "rekwizytów" niewolnictwa
(niedotlenienie zamiast swobodnego oddychania)? Do tego fałszywa podmianka zwykłej Grypy na jedyny, słuszny, telewizyjny i modny Covid. Opłacani Lekarze i gadzinowe pismaki "wyborczych" gazet- podający się za "dziennikarzy", są finansowo zainteresowani przedłużaniem trwania "pandemii". Dlaczego Ministrestwo NieZdrowia blokuje, pomija skuteczny, tani, polski lek: Amantadynę?
Morawiecki,Szumowski,Niedzielski,Dworczyk,Horban,Pinkas,Sutkowski, Simon,Grzesiowski =mają krew na rękach, jako przestępcy - odpowiedzialni za śmierć Rodaków
na ławy oskarżonych z nimi ! . Nowa Norymberga.
Nie poddawajcie się eksperymentowi i terapii genowej jak króliki dośw. do przerobienia na: wyobcowane , zamaskowane i bezmyślne Kukły do zniewolenia, kontroli poprzez: 5 G (stąd potrzebny "dystans") i Internet Rzeczy,
cyborgami do grzecznego czytania gazety "wybiórczej" , promowania Anty-KULTURY LGBT, płacenia kartą i dezynfekowania bezmyślnego pocierania dłoni co 2 minuty, którymi rządzi przekaz z Telewizora, w ramach NowegoPorządkuŚwiata.
..Skoro niby antagonistyczni i wrodzy wobec siebie : politycy, "polskojęzyczne" media z niemieckim kapitałem, partie postPRLowskie, łże-celebryty , jeśli oni są w czymś absolutnie zgodni i niekontrowersyjni, i nachalnie lobbują pro=szczepionkowo, = to szykuje się coś bardzo złego.
Przestrzegajcie bliskich, rodzinę, przyjaciół (i wrogów),
Przekaż dalej.
14:38, 05.01.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

You won't even You won't even

0 0

Analfabeta naukowy. Fanatyk teorii spiskowych które istnieją tylko w jego głowie. Nie mam nic więcej do powiedzenia. 04:27, 06.01.2021


doradcadoradca

0 0

Pan Michal Dworczyk ordynarnie klamie.Na ta chwile nie jest potwierdzone ze osoba zaszczepiona nie moze zarazac.Wrecz przeciwnie zaklada sie ze moze.Ponizej link do artykulu wyjasniajacego wszystko (po angielsku)

https://www.google.co.uk/amp/s/www.nytimes.com/2020/12/08/health/covid-vaccine-mask.amp.html 06:25, 07.01.2021


REKLAMA
0%