Zamknij
REKLAMA

Toruń: takiej temperatury nikt nie przewidział! Termometry szokują!

12:19, 10.01.2020 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Toruń: takiej temperatury nikt nie przewidział! Termometry szokują!

Choć w teorii mamy zimę, to krajobraz za oknami przypomina raczej smutną, jesienną szarugę. Mieszkańców Torunia od braku słońca i ciśnienia boli głowa, a termometry pokazują szokująco wysokie temperatury.

Jedna z Czytelniczek przesłała nam zdjęcie termometru, który wskazuje na... 11 stopni! Taka temperatura w styczniu jeszcze kilka lat temu była traktowana jak anomalia pogodowa. W tym roku plusowe dane to jednak codzienność, a 11 stopni może nie być ostatnim rekordem. Do zimy zdecydowanie nam daleko. 

Niestety, wysoka temperatura idzie w parze z opadami deszczu i nieprzyjemną aurą. Znany toruński meteorolog, Rafał Maszewski nie przewiduje niczego lepszego do końca tygodnia. 

Warunki biometeorologiczne będą najczęściej niekorzystne. Ciśnienie atmosferyczne będzie się nieznacznie wahać na normalnym poziomie.

[ZT]24139[/ZT] 

 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

LenaLena

0 1

Cześć. Nazywam się Lena, mam 27 lat. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona -- http://loveto.one/lena92
22:40, 10.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone