Zamknij
REKLAMA

Toruńska komunikacja w liczbach [INFOGRAFIKI]

10:41, 07.09.2017 | WG
REKLAMA
Skomentuj
Źródło: Urząd Miasta Torunia

50 milionów pasażerów w 2016 r. przewiózł Miejski Zakład Komunikacji. Toruński przewoźnik ma 145 autobusów i 70 wagonów tramwajowych. Jak wygląda nasza komunikacja miejska w liczbach?

Toruński magistrat przygotował serię infografik, dzięki którym możemy nieco dowiedzieć się na temat komunikacji miejskiej w Toruniu. Mało kto sobie zdaje sprawę, że w ciągu minionego roku z komunikacji miejskiej w Toruniu skorzystało ponad 50 milionów pasażerów.

Tabor Miejskiego Zakładu Komunikacji składa się ze 145 autobusów i 70 wagonów tramwajowych. Nie wszystkie jednak codziennie wyjeżdżają w trasę. Zdarzają się przecież usterki, potrzebne jest serwisowanie bądź prace porządkowe. Wszystko po to, by zapewnić pasażerom bezpieczną podróż w dobrych warunkach. Coraz częściej pojazdy, zarówno tramwaje, jak i autobusy, są wyposażone w dodatkowe urządzenia, które mają ułatwić podróż pasażerom, jak np. biletomaty, ładowarki USB i klimatyzację. Podróżni mogą także kupić bilet przez telefon komórkowy, a podróż sobie uprzyjemnić, korzystając z WiFi. Poniższe infografiki dotyczą 2016 r.

Źródło: Urząd Miasta Torunia

Źródło: Urząd Miasta Torunia

Źródło: Urząd Miasta Torunia

Źródło: Urząd Miasta Torunia

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

hanshans

3 0

napiszmy ile jest nieprawnych a wyjeżdża na drogi z nieszczelną instalacją wydechową gdzie czuć spaliny w kabinie.Jeżeli chodzi o ilość pasażerów to dane są nie prawdziwe. Bezdomni i menele jeżdżą bez biletów fundując nie zapomniane walory węchowe !!! 06:13, 08.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018