Zamknij
12:04, 06.06.2024

Na skrzyżowaniu w centrum Torunia dachowała osobówka. Jak do tego doszło?

[ALERT]1717667842639[/ALERT]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek (4 czerwca) około godz. 16;30 przy V LO w Toruniu, na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Fałata. Brały w nim udział dwa auta osobowe. Jedno z nich dachowało.

Policjanci ustalili, kto jest winien.

- Z ustaleń policjantów wynika, że 49-letni mężczyzna kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa 26-latce jadącej fordem

- mówi w rozmowie z portalem Dzień Dobry Toruń sierż. sztab. Sebastian Pypczyński, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Na szczęście uczestnikom kolizji nic się nie stało. Kobieta wyszła z pojazdu o własnych siłach i nie wymagała pomocy medycznej.

Policjanci skierowali wniosek do sądu o ukaranie 49-latka.

Zobacz także:

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zderzenie ciężarówek na A1
zobacz fotorelację
Mieszkanie dla absolwenta
zobacz fotorelację
Autobus MZK w rowie
zobacz fotorelację
Nowy komendant KPP w Aleksandrowie Kujawskim
zobacz fotorelację
CUK Anioły Toruń 3 : 1 MCKiS Jaworzno
zobacz fotorelację
KH Energa Toruń 2:3 GKS Katowice
zobacz fotorelację
Zimowy parkrun w Toruniu
zobacz fotorelację
Ślizgawka na Wrzosach
zobacz fotorelację
Awaria ciepłociągu w Toruniu
zobacz fotorelację
Miejsce zimowej zabawy
zobacz fotorelację