Policja prowadzi poszukiwania mężczyzny z regionu. 46-latek wyszedł z domu w ubiegłą środę i wciąż nie wrócił.
Zaginiony to Krzysztof Żuchowski, mieszkaniec Węgierska w gminie Golub-Dobrzyń.
Mężczyzna wyszedł z domu w minioną środę (17 sierpnia) około północy. Od tamtej pory nie kontaktował się z najbliższymi.
- Rysopis poszukiwanej: wzrost 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru siwego, oczy koloru zielonego
- informuje asp. szt. Małgorzata Lipińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu.
W chwili zaginięcia 46-latek ubrany był w szarą koszulkę i niebieskie ogrodniczki.
- Apelujemy do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Krzysztofa Żuchowskiego o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Golubiu-Dobrzyniu, najbliższą jednostką policji lub dzwoniąc na telefon alarmowy 112 - dodaje rzeczniczka mundurowych.
Informacje można przekazywać pod numerem telefonu: 47 7549 200 lub 47 7549221.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz