Zamknij
REKLAMA

Toruń i okolice: kłopoty 29-latka. W swoim domu trzymał kilogramy narkotyków

09:45, 20.07.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Nadesłane
REKLAMA

Toruń i okolice: kłopoty 29-latka. W swoim domu trzymał kilogramy narkotyków

Na 3 miesiące tymczasowo do aresztu trafił 29-latek, u którego kryminalni z Torunia znaleźli ponad 4 kg narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

W miniony czwartek  (15.07.21), około 9:00, toruńscy kryminalni przeszukali jeden z domów w Małej Nieszawce. Policjanci podejrzewali bowiem, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać przedmioty prawem zabronione.

Policjanci nie pomylili się i tym razem. Okazało się, że mężczyzna w różnych woreczkach i plastykowym wiadrze miał  biały proszek w różnych postaciach (sypkiej i zbrylonej), tabletki oraz zielony susz.

W sumie kryminalni zabezpieczyli ponad 4120 g, ponad 70 g suszu roślinnego i sześć tabletek. Wstępne testy wykazały, że biały proszek to amfetamina, zielony susz to marihuana, a tabletki zawierają substancje odurzającą o nazwie MDMA. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających uczestnicząc tym samym w ich obrocie.

W piątek (16.07.21) kryminalni doprowadzili podejrzanego do toruńskiej prokuratury. Prokurator, po zapoznaniu się z materiałem zgromadzonym przez śledczych, wnioskował do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się i 29-latek trafił na najbliższe 3 miesiące tymczasowo za kraty. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

[ALERT]1626767839428[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ankaanka

0 1

.Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 20:41, 20.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%