Zamknij
REKLAMA

Wpadł pod Toruniem z narkotykami. Grozi mu więzienie!

18:53, 18.09.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Wpadł pod Toruniem z narkotykami. Grozi mu więzienie! 

Kryminalni z Dobrzejewic zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Obrowo. W jego mieszkaniu znaleźli ponad 32 gramy marihuany. Mężczyzna stanie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek (14.09.) około godziny 11:00 policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Dobrzejewicach  przeszukali mieszkanie 41-letniego mężczyzny.

Funkcjonariusze mieli przypuszczenie, że właściciel może posiadać przedmioty prawem zabronione. Jak się okazało, ich podejrzenia były słuszne. Podczas przeszukania policjanci znaleźli 5 hermetycznie zamkniętych saszetek z zawartością suszu roślinnego, których masa wyniosła ponad 32 gramy, a także 3 niedosuszone łodygi roślin. Badania wykazały, że była to marihuana.

W mieszkaniu 41-latka, oprócz narkotyków, policjanci znaleźli także sporą sumę pieniędzy, które zabezpieczyli na poczet przyszłych kar i grzywien. Po przeliczeniu okazało się, że jest to około 5 tysięcy euro.

Mężczyzna złamał przepisy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Zgodnie z przepisami grozi mu  za to od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1631983806788[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%