Zamknij
REKLAMA

Skandal pod Toruniem. MPO zabrało dzieciom skrzynię na książki!

14:01, 04.10.2019 | AJ
Skomentuj
Foto. Archiwum
REKLAMA

Skandal pod Toruniem. MPO zabrało dzieciom skrzynię na książki!

Napisał do nas Czytelnik z informacją o tym co spotkało go i innych mieszkańców miejscowości Stajenczynki ze strony pracowników MPO. Ich zachowaniem bardzo poruszyło mieszkańców. 

Cała sprawa dotyczy skrzynki z książkami dla dzieci, która znajdowała się w tej miejscowości. Teraz zabrali ją pracownicy MPO.

- Dzień dobry. Piszę do Was z uwagi 'na mega roztropnych i ogarniętych' pracowników MPO. W miejscowości Stajenczynki w gminie Obrowo mieszkańcy w ramach podjętej przez panią sołtys inicjatywy zorganizowali skrzynię z książkami, którymi wzajemnie się dzielili. A miejscowe dzieci ochoczo ją ozdobiły. Wszystko funkcjonowało rewelacyjnie do dnia wczorajszego, kiedy to pracownicy toruńskiego MPO zabrali ją na śmieci. Dramat. Proszę, opiszcie sprawę. Może władzę MPO poczują się w obowiązku naprawić szkodę wyrządzoną przez ich pracowników.

Wysłaliśmy pytania w tej sprawie do MPO. Czekamy na odpowiedź, które niezwłocznie zamieścimy. 

[ALERT]1570183801488[/ALERT]

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Sołtys Marzenna Sołtys Marzenna

2 0

Szanowni Państwo. MPO szuka naszej skrzyni i wszyscy pracownicy zostali o tym powiadomieni. Bardzo przepraszają za zaistniałą sytuację i starają się ją naprawić. Bardzo proszę o nie wysuwanie daleko idących wniosków. Przepraszam wszystkich którzy poczuli się urażeni. Sytuacja wyjaśni się w poniedziałek i przekażę informację. Sołtys Marzenna 08:56, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA