Zamknij
REKLAMA

Gmina Lubicz: możesz zawnioskować o nagrodę dla swojego dziecka

09:24, 06.09.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos

Gmina Lubicz: możesz zawnioskować o nagrodę dla swojego dziecka

Jeżeli Twoje dziecko jest uczniem szkoły w gminie Lubicz i w minionym roku szkolnym uzyskało tytuł laureata konkursu, albo też aktywnie udzielało się jako wolontariusz, możesz zawnioskować dla niego o nagrodę.

W dniu 29 sierpnia Rada Gminy Lubicz przyjęła programy wspierania edukacji uzdolnionych uczniów w dziedzinie nauki i kultury oraz aktywności wolontariackiej, społecznej i samorządowej dla uczniów. Razem z programem radni przyjęli dwie uchwały dotyczące szczegółowych warunków przyznawania nagrody wójta i przewodniczącego rady dzieci i młodzieży szkół podstawowych pobierających naukę na terenie gminy.

Nagroda wójta jest przyznawana laureatom międzynarodowych, ogólnopolskich lub wojewódzkich konkursów przedmiotowych, artystycznych lub tematycznych. Nagroda przewodniczącego honoruje uczniów szczególnie zaangażowanych w działalność społeczną.

Do tej pory takie nagrody wręczano na koniec roku szkolnego, lecz zmieniły się przepisy i konieczne było podjęcie nowych uchwał. Dlatego w tym roku termin składania wniosków został przesunięty do końca września. Formularze należy składać w urzędzie gminy lub Zespole Ekonomicznym Szkół i Przedszkoli.

[ALERT]1567754868524[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

eweewe

0 0

najs 14:07, 06.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone