Zamknij
REKLAMA

Popularny problem dotyka też Gminę Lubicz. Władze chcą działać

12:32, 04.12.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Problem zanieczyszczonego powietrza to nie tylko sprawa szczytu klimatycznego w Katowicach. Kłopot dotyka również małe gminy. Władze Lubicza chcą pomóc mieszkańcom w wymianie pieców, żeby poprawić jakość życia w gminie.

To jeden z priorytetowych programów dla gminy, o której często wspomina Marek Nicewicz, nowy wójt gminy. 11 grudnia w Lubiczu Dolnym zorganizowane zostanie spotkanie przy ulicy Toruńskiej 36. Spotkanie rozpoczyna program Czyste Powietrze. Ma on zwiększyć wytrzymałość cieplną budynków w gminie, a przy okazji zmniejszyć produkcję szkodliwych substancji do atmosfery. Gmina oferuje pomoc w dofinansowaniu wymiany pieca, dociepleniu ścian i dachów, wymianie okien, instalacji systemów źródeł energii odnawialnej i wielu innych rzeczach związanych z nieszkodliwym źródłem ciepła. 

 

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

lubiczlubicz

0 1

Niestety to prawda. Wychodząc po zmroku czuć to okropnie, powietrze aż gęste i dusi. 21:37, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone