Zamknij
REKLAMA

PILNE: tragedia w jednym z domów w gminie k. Torunia. To mogło być zabójstwo!

11:25, 02.10.2020 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj
REKLAMA

Śmierć w jednym z domów w gm. Czernikowo. Czy to było zabójstwo?!

Nie żyje 66-latek z gminy Bobrowniki. W czwartek toruńscy policjanci kryminalni zatrzymali do tej sprawy dwóch mężczyzn. To 69-latek i 46-latek. Obaj są mieszkańcami gminy Czernikowo. Teraz śledczy będą weryfikować udział obu zatrzymanych w tym zdarzeniu.

Około godz. 11:00 dyżurny toruńskiej komendy policji został powiadomiony o śmierci człowieka. Do zdarzenia doszło  w domu, w  jednej z miejscowości gminy Czernikowo.

[ZT]29169[/ZT]

Na miejsce dyżurny skierował grupę śledczych z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Jak ustalili policjanci nieżyjący 66-latek to mężczyzna pochodzący z gminy Bobrowniki. Ostatnio jednak zamieszkiwał w gminie Czernikowo.

Zebrane przez policjantów ślady i dowody w tej sprawie mogły świadczyć o tym, że do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Jeszcze w czwartek, toruńscy policjanci zatrzymali do tej sprawy dwóch mężczyzn.

To 69-latek i 46-latek. Teraz śledczy będą weryfikować udział obu zatrzymanych w tym zdarzeniu. Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lipnie.

[ALERT]1601630583796[/ALERT]

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%