Zamknij
REKLAMA

Skandal na drodze w pobliżu Torunia. Oto, co zrobił pijany kierowca bmw!

10:28, 12.05.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Skandal na drodze w pobliżu Torunia. Oto, co zrobił pijany kierowca bmw!

Policjanci lipnowskiej prewencji pełnili w poniedziałek (09.05.2022) służbę na terenie Wielgiego. Zauważyli, że kierowca BMW na widok radiowozu zawrócił i postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Siedzący za kierownicą 26-latek chciał uniknąć spotkania z policjantami, bo złamał aż trzy przepisy karne.

W poniedziałkowe popołudnie policjanci prewencji zatrzymali do kontroli kierującego BMW, który na widok radiowozu nagle zwrócił.

Podczas kontroli wyszło na jaw, dlaczego 26-letni mieszkaniec gm. Wielgie nie chciał spotkać się z policjantami. Już podczas rozmowy policjanci wyczuli alkohol od kierującego. Miał go w organizmie ponad 0,9 promila.

Ponieważ zachowywał się nerwowo policjanci zapytali o posiadanie zabronionych prawem środków. Wówczas kierujący wyciągnął z kieszeni zawiniątko z białym proszkiem.

Na domiar złego po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Nieodpowiedzialny kierujący wkrótce usłyszy trzy zarzuty. Pierwszy dotyczyć będzie posiadania narkotyków, bo policjanci w badaniach potwierdzili, że biały proszek to amfetamina.

Kolejne zarzuty będą dotyczyć złamania zakazu prowadzenia pojazdów oraz kierowania w stanie nietrzeźwości. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności i dotkliwa kara finansowa.

[ALERT]1652343998437[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%