Zamknij
REKLAMA

Koszmarne zdarzenie na drodze w regionie. To zostało z BMW!

17:41, 20.02.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. policja
REKLAMA

Koszmarne zdarzenie na drodze w regionie. To zostało z BMW!

Inowrocławska policja prowadzi postępowanie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Latkowo gmina Inowrocław. Dwie osoby po tym jak zostały ranne trafiły do szpitala na leczenie.

W czwartek (18.02.21r.) około godz. 21.00 w Latkowie zderzyły się dwa pojazdy marki VW Golf i BMW. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca vw wykonywał manewr skrętu w lewo i kiedy zjechał na przeciwległy pas ruchu doszło do zderzenia. Kierowca bmw i jego pasażerka odnieśli obrażenia i pozostali na leczeniu w szpitalu.

Policjanci ruchu drogowego ustalili też, że kierowca vw nie posiadał uprawnień do kierowania, które zostały mu cofnięte, a pojazd jego nie posiadał aktualnych badań technicznych. Z uwagi na uszkodzenia obu pojazdów policjanci „drogówki” zatrzymali dowody rejestracyjne. Prowadzone postępowanie dotyczące wypadku, ma na celu ustalenie szczegółów jak do niego doszło i kto się do niego przyczynił.

(fot. policja)

Policja apeluje! Warunki na drogach są trudne i szybko ulegają zmianie, nawet kilka razy w ciągu dnia.

Przymrozki, odwilż, padający marznący deszcz nie ułatwiają „życia” kierowcom i innym uczestnikom ruchu.

Dlatego policjanci apelują, aby dostosować prędkość do warunków na drodze, manewry wykonywać w sposób przemyślany i zgodnie z przepisami. Uważajmy na pieszych, którzy niestety nie zawsze pamiętają o własnym bezpieczeństwie i o odblaskach, szczególnie w terenie zabudowanym.

[ALERT]1613839139009[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JoJo

2 0

Wszystkim idiotom co piszą o wypadkach.Samochod tak wygląda po pocięciu przez strażaków *%#)!& od rowerów tak daleko nie sięgają. 19:53, 20.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%