Zamknij
REKLAMA

Toruń i okolice: spotkali się i pili alkohol. Zajmie się nimi sąd!

10:03, 09.04.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
fot. depositphotos
REKLAMA

Toruń  i okolice: spotkali się i pili alkohol. Zajmie się nimi sąd!

Spotkanie towarzyskie zakrapiane alkoholem urządzili sobie na terenie leśnym w podnakielskiej wsi mieszkańcy gminy. Za to nieodpowiedzialne zachowanie część „imprezowiczów” odpowie przed sądem.

Informacje o tym, że na terenie leśnym w podnakielskiej wsi grupa osób spotkała się, by wspólnie spożywać alkohol, otrzymała we wtorek (7.04) jedna z nakielskich policjantek. Sprawdzić tę informację mundurowa pojechała razem z dzielnicowym.

Zgłoszenie potwierdziło się bardzo szybko. Zastane w lesie osoby faktycznie bawiły się w najlepsze, za nic mając zakazy wprowadzone w związku z pandemią. Policjanci zwrócili uwagę „imprezowiczom”, że dla własnego bezpieczeństwa i ochrony swojego zdrowia, powinni póki co unikać tego typu spotkań.

Dwóch mężczyzn przyznało rację policjantom i przeprosili za swoje zachowanie, dlatego zostali pouczeni. Całkiem inną ocenę swojego zachowania miało dwóch pozostałych biesiadników, którzy nie dość, że oświadczyli, że za nic mają obowiązujące zakazy, to butelkami po wypitym chwilę wcześniej alkoholu zaśmiecali las. Wobec tych mieszkańców nakielskiej gminy policjanci skierują wnioski o ukaranie do sądu. Do sądu rodzinnego trafi też informacja o zachowaniu 16-latki, która wspólnie z mężczyznami biesiadowała.

[ALERT]1586419415439[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

łopatałopata

2 4

Po co sąd! ułożona z kasta papuga i adieu! umorzenie-niska szkodliwość społeczna czynu., tylko policjanci nawypełniają papierów, a efekt żaden. Dać im łopaty do ręki i niechaj kopią sobie dół- grób!dwa metry wgłąb. Po takiej zaprawie i filmiku w sieci, następnych raczej nie będzie. A rpo i fundacja helsińska znów się sfajdają z oburzenia.16:14, 09.04.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Karol KrawczykKarol Krawczyk

1 0

Jeszcze chyba tak *%#)!& komentarza nie widziałem.. 🌚👎 15:15, 13.04.2020


REKLAMA