Zamknij
REKLAMA

Burmistrz jednego z miast w regionie złamał zasady kwarantanny?

13:02, 24.03.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
fot. depositphotos
REKLAMA

Burmistrz jednego z miast w regionie złamał zasady kwarantanny?

Burmistrz Pakości miał nie stosować się do zasad kwarantanny. Sprawą zajmuje się już sanepid, a do sądu skierowany ma zostać wniosek o ukaranie mężczyzny. Burmistrz Zygmunt Groń, potwierdził, że wrócił ostatnio z urlopu w Egipcie, ale dodał, że zasad kwarantanny nie złamał. 

O tym, że 64-latek miał złamać zasady kwarantanny policjantów poinformowali mieszkańcy. Mężczyzna miał opuszczać miejsce zamieszkania i przyjmować gości w domu. 

To, że do interwencji doszło potwierdziła policja. Do sądu zostanie skierowany wniosek o ukaranie mężczyzny. Może mu grozić grzywna do 5 tysięcy złotych, albo nagana. To dlatego, że do interwencji doszło 18 marca - jeszcze przed zaostrzeniem przepisów dotyczących kwarantanny. 

Sam burmistrz Pakości poinformował w rozmowie ze stacją RMF FM, że faktycznie wrócił z urlopu w Egipcie, ale przestrzega zasad kwarantanny i jest zdrowy. Dodał też, że padł ofiarą hejtu i nagonki ze strony przeciwników politycznych.

[ALERT]1585051190256[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

rózgarózga

1 0

Mieszkańcy Pakości powinni wyciąć rózgi, założyć maski, rękawiczki i na obejściu domu burmistrza WYCHŁOSTAĆ tego paskudnego dziada, min. 50 rózeg w gołe dupsko!, następnie posypać....solą. Chłosta powinna być transmitowana nie tylko przez lokalną tvp, ale też ogólnopolską.
I przy okazji przypomnę, że lewaki ROZNIEŚLI NIE TYLKO PO Madrycie ZARAZĘ . Urządzili w Madrycie 8 marca manifę na 120 000 osób, była tam m.in. zona premiera Hiszpanii, obecna zarażona, kobiety z rodzin rządzącej tym krajem partii socjalistycznej. I tak lewacka banda rozprzestrzeniła wirusa po całej Hiszpanii. 09:32, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA