Zamknij
REKLAMA

Region: był pijany i spowodował kolizję. To nie jedyne, co miał na sumieniu!

10:04, 17.02.2020 | ddtorun.pl
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Deposit Photos

Region: był pijany i spowodował kolizję. To nie jedyne, co miał na sumieniu!

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 41-latkowi, zatrzymanemu w sobotę (15.02) przez brodnickich policjantów. Mieszkaniec powiatu brodnickiego mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie i będąc pod działaniem amfetaminy, spowodował kolizję drogową. Mężczyzna miał również orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w sobotę (15.02.) o godz. 14:25. Dyżurny brodnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej przy ul. Sądowej w Brodnicy. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia zastali poszkodowanych oraz sprawcę kolizji. Jeden z poszkodowanych mężczyzn poinformował policjantów, że sprawca kolizji jest pijany i zabrał mu kluczyki uniemożliwiając dalszą jazdę. Policjanci będący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący land roverem 41-latek nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami, najechał na tył pojazdu hyundai, który siłą uderzenia został przepchnięty i uderzył poprzedzającą go skodę.

Jak się okazało, kierowca land rovera miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, a przeprowadzony test na obecność narkotyków wykazał w jego organizmie amfetaminę. Mieszkaniec powiatu brodnickiego miał również dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci zatrzymali 41-latka i przetransportowali do brodnickiej komendy, gdzie spędził noc w policyjnym areszcie.

Za popełnione przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, pod działaniem środków psychotropowych oraz za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1581930382381[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone