Zamknij
REKLAMA

Toruń i okolice: szarpał i groził ratownikom medycznym. Usłyszał zarzuty!

12:12, 12.02.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Deposit Photos
REKLAMA

Toruń i okolice: szarpał i groził ratownikom medycznym. Usłyszał zarzuty!

Mieszkaniec Solca Kujawskiego odpowie za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej ratowników medycznych, a także kierowanie pod ich adresem gróźb karalnych. Do zdarzenia doszło, gdy załoga pogotowia chciała udzielić 24-latkowi pomocy medycznej. Wtedy ten wyładował na nich swoją agresję. Został zatrzymany przez wezwanych na miejsce policjantów.

W minioną sobotę (08.02.2020) patrol z soleckiego komisariatu został wezwany do interwencji w mieszkaniu na ul. Toruńskiej. Tam na policjantów czekali ratownicy medyczni, którzy mieli problem z agresywnym pacjentem. Mężczyzna, któremu chcieli udzielić pomocy, zaczął się z nimi szarpać i kierować pod ich adresem wulgaryzmy i groźby karalne. Widząc zachowanie 24-latka ratownicy wezwali na miejsce policjantów. Ci chwilę później obezwładnili agresora i go zatrzymali w policyjnym areszcie.

W poniedziałek (10.02.2020) śledczy z soleckiego komisariatu, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, przedstawili mu zarzuty dotyczące znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej ratowników medycznych oraz kierowania pod ich adresem gróźb karalnych.

Prokurator wobec 24-latka zastosował policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Teraz podejrzany, za swoje postępowanie, odpowie przed sądem.

[ALERT]1581505931630[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA