Zamknij
REKLAMA

Koszmarny wypadek. Doprowadził do czołowego zderzenia, zmarł na miejscu

12:36, 11.09.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

W poniedziałek o godzinie 15.30  na drodze Barcin – Złotowo w miejscowości Dąbrówka Barcińska  doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął młody mężczyzna, 29 letni mieszkaniec Wojdala gm. Pakość. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni mężczyzna kierując seatem cordoba podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego, źle ocenił odległość i prędkość pojazdu jadącego z przeciwka i doprowadził do czołowego zderzenia z peugeotem 207, którym kierowała kobieta.

W wyniku tego zdarzenia kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu, natomiast kierujący samochodem seat cordoba uderzył w drzewo wskutek czego poniósł śmierć na miejscu. Kobieta była trzeźwa, nie odniosła poważnych obrażeń. Policja pod nadzorem prokuratury bada wszystkie okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni i naszych umiejętności. 

[ALERT]1536662544844[/ALERT]

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone