Zamknij
REKLAMA

Staranowany radiowóz, strzały i wypchnięty policjant. Pościg w regionie!

09:00, 19.06.2022 | .
Skomentuj Archiwum DDWłocławek
REKLAMA

Chwile grozy w Golubiu Dobrzyniu. Policjanci próbowali tam zatrzymać podejrzanych o kradzieży. Skończyło się na pościgu i strzałach ostrzegawczych. Ucierpiał też jeden z policjantów.

Informacja o zdarzeniu pojawiła się na antenie TVN 24.

Jak informują tamtejsi dziennikarze zaczęło się od tego, że policjanci z Płocka próbowali zatrzymać dwóch podejrzewanych o kradzieże i włamania.

- Sprawcy wykradli pieniądze oraz biżuterię. O zdarzeniu tym dowiedzieli się policjanci z Płocka, którzy podjęli decyzję o zatrzymaniu podejrzewanych mężczyzn. W trakcie pościgu jeden z policjantów chwycił pasażera pojazdu, którym chcieli odjechać sprawcy. W tym momencie kierowca ruszył, a policjant znalazł się wewnątrz pojazdu

- mówi w rozmowie z tvn24 podinspektor Katarzyna Kucharska.

Chwilę później pościg

Rzeczniczka opisuje dalszy przebieg wydarzeń.

- Sprawcy, uciekając, staranowali nieoznakowany radiowóz, którym policjanci chcieli im uniemożliwić przejazd. Po staranowaniu, z samochodu sprawców wypchnięty został policjant, który doznał drobnych obrażeń i wymagał pomocy medycznej - dodaje.

W pewnym momencie policjanci oddali strzały. Jak informuje policja, przestrzelone zostały opony i dzięki temu podejrzanych udało się złapać. 

[ALERT]1655541035919[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%