Zamknij

Tego tam jeszcze nie było. Z tą kartą zniżki w kilkudziesięciu punktach!

12.00, 10.06.2022 D.W.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com
REKLAMA

Karta Mieszkańca oficjalnie wystartowała. Jej posiadacze będą mogli liczyć na zniżki w kilkudziesięciu punktach w mieście.

Akcja rozpoczęła się w Ciechocinku.

Do tamtejszej Karty Mieszkańca przystąpiły lokale gastronomiczne, placówki związane z kulturą, rekreacją, sportem, a także sklepy i usługodawcy.

- To dzisiaj! Ciechocińska Karta Mieszkańca oficjalnie wystartowała! Wszyscy mieszkańcy Ciechocinka, którzy odbiorą kartę będą mogli liczyć na zniżki i rabaty w kilkudziesięciu punktach na terenie miasta 

- informuje tamtejszy magistrat.

Jak założyć kartę?

Nic trudnego. Aby ją otrzymać wystarczy złożyć wniosek w Punkcie Informacji Turystycznej w Ciechocinku, który jest czynny codziennie od 7:30 do 17.. Do jej założenia wystarczy dowód osobisty i ciechociński adres zamieszkania.

Lista partnerów akcji Karta Mieszkańca: Optyk Hubert Gutsche, Sanatorium Uzdrowiskowe “Zdrowie”, Pizzeria “Walkiria”, Butik O’LA, Kodak Express, Kawiarnia Wiedeńska, Sklep TES, Kwiaciarnia Urszula, Sklep Cazzotti, Sklep Danuta, Złotnik – Zegarmistrz, Sklep Move, Kino Zdrój, Miejskie Centrum Kultury, OSiR Ciechocinek, FirstMed Poland i Piekarnia Polkorn.

Dokładne zniżki, formularz, regulamin oraz szczegółowe informację dostępne są TUTAJ.

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%