Regionalny System Ostrzegania informuje o utrudnieniach na DK10. Jeden pas zablokowany po zdarzeniu. Tworzą się korki na trasie do Torunia.
[ALERT]1750935690422[/ALERT]
Kierowcy jadący drogą krajową nr 10 między Lipnem a Toruniem muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami. W środę (26 czerwca) około południa doszło do zdarzenia drogowego w rejonie Lubicza Dolnego – poinformowano w oficjalnym komunikacie RSO.
Zdarzenie miało miejsce na 317. kilometrze DK10. Jak czytamy w komunikacie, zablokowany został jeden pas ruchu, a pojazdy kierowane są główną jezdnią aż do skrzyżowania. Ruch odbywa się wahadłowo.
Szacowany czas utrudnień wynosi około 2 godzin. Na razie nie podano szczegółów dotyczących samego zdarzenia, jednak kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność na tym fragmencie trasy.
Alert: Coś się dzieje? Widziałeś wypadek, pożar, dziwne zdarzenie? Nie trzymaj tego dla siebie! Daj nam znać, a ostrzeżemy mieszkańców i pomożemy w szybkim przekazie informacji. Twój sygnał może być kluczowy! Pisz do nas na Facebooku lub wyślij wiadomość na [email protected]. Bądź na bieżąco, reaguj, informuj! ⚠️📩
Prokuratura prostuje szokujące informacje z sieci
Prawicowi Radykałowie Żerują jak Sępy na Ludzkiej Tragedii.Za nic mają rodzinę tej dziewczyny i będą drążyć swoje chore teorie
Toruniak
16:28, 2025-06-26
Kujawsko-pomorskie | Zamieszanie przy urnach
Po przeliczeniu głosów we wskazanych komisjach okazało się, że więcej głosów zabrano Nawrockiemu i przekazano czaskoskiemu, czyli czaskoskiemu przypisano wiecej głosów niż realnie dostał - więc jeśli fałszowano wybory to na korzyść czaskoskiego. Czyli gdyby koń giertych i bodnar mieli honor, to by popełnili harakiri. Ale nie mają niestety.
Wojas
16:06, 2025-06-26
To nie żart! Dziki czekały na zielone światło?
Raczej ty jestes cały czas na poziomie dzika.
człowiek myślący
14:21, 2025-06-26
Kręcili teledysk na dworcu. Wkrótce może tam już powsta
beta kozidrak jeszce zyje?
megakot
13:48, 2025-06-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz