Zamknij
Ważne

Rywalizacja z bielą i czerwienią w tle. Kto triumfował na tegorocznym Lubickim Lecie? [WIDEO]

 08:58, 21.08.2018
Skomentuj fot. Tomasz Berent fot. Tomasz Berent

Zabawa była przednia, emocje rosły z każdą minutą i każdy chciał triumfować w sołeckiej rywalizacji. Tak będziemy wspominać tegoroczne Lubickie Lato. Zobaczcie filmik!

Rywalizacja sołectw to już tradycja podczas Lubickiego Lata, w tym roku jednak formułę konkursu nieco zmieniono - prezentacje musiały nawiązywać do 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Wszyscy uczestnicy konkursu bardzo się postarali, a komisja miała ciężki orzech do zgryzienia.

- To był bardzo trudny wybór – podkreślał wójt jako przewodniczący komisji. – Nie ukrywam też, że zdania mieliśmy podzielone, ponieważ sołectwa zaprezentowały się fantastycznie. 

Pierwsze miejsce jurorzy postanowili przyznać sołectwu Grabowiec.

[WIDEO]736[/WIDEO]

Po części konkursowej i prezentacji lokalnych artystów sceną zawładnęła gwiazda wieczoru - zespół Piękni i Młodzi, którzy rozkołysali publiczność w Lubiczu Górnym.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%