Nastolatka kierującego motocyklem bez prawa jazdy zatrzymali policjanci z posterunku w Dragaczu (pow. świecki). Powiadomiona o zdarzeniu matka chłopca, przyjechała po niego na miejsce zdarzenia, tyle że... pijana.
[ALERT]1712925847325[/ALERT]
W nocy ze środy na czwartek (10/11 kwietnia) policjanci z posterunku w Dragaczu, patrolując swój rejon służbowy, zauważyli motocykl, który z dużą prędkością wjechał na teren jednej ze stacji benzynowych. Kierowcy hondy postanowili przeprowadzić kontrolę drogową.
Jak się okazało, za kierownicą jednośladu siedział 17-letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Z popełnionego wykroczenia będzie tłumaczył się teraz przed sądem.
O całym zdarzeniu natychmiast powiadomiona została matka chłopca, która zobowiązała się, że po niego przyjedzie. Przyjechała na miejsce osobowym bmw. Po chwili rozmowy mundurowi wyczuli od kobiety alkohol. Była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 2 promile.
Ostatecznie po kobietę i nastolatka przyjechał ich trzeźwy znajomy, który oboje odwiózł do domu.
Policjanci zatrzymali 43-latce prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi jej do 3 lat więzienia.
mieeetek 21:42, 12.04.2024
haha, są w tym smutnym kraju jeszcze ludzie którzy potrafią się bawić xd
Qpa22:14, 12.04.2024
Odpałów coraz więcej za dużo YouTube'a i tik tik toka
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Chcą Marszu Milczenia. To w związku ze śmiercią...
Usuwają komenarze zbrodniczy antypolski nierząd Tuska próbuje tuszować terrorystów z Afryki i ameryki południowej innych krajów takie partie PO które to tolerują należy zdelegalizować umarła kobieta w Toruniu przez zbrodniczy nierząd Tuska który toleruje towarzystwo z dzikich krajów jak Wenezuela
Ryszard
03:46, 2025-07-01
PILNE | Nie żyje 24-letnia Klaudia. Zmarła w szpitalu
Antypolski zbrodniczy nierząd Tuska skorumpowany przez Brukselę Berlin tego bandytę z Wenezueli wpuścił oni są odpowiedzialni za śmierć tej kobiety zdelegalizować tą antypolską partie PO ukrywający się pod szyldem Koalicji Obywatelskiej dalej tych zbrodniarzy próbują wpuszczać na polecenie Niemiec Brukseli musi być opór obywateli trybunał stanu dla zdrajców kolaborantów
Tomasz
02:26, 2025-07-01
PILNE | Nie żyje 24-letnia Klaudia. Zmarła w szpitalu
Wiadomo dlaczego unieważnił referendum. Wiadomo że to wydarzenie nie jest z tym bezpośrednio związane jednak w przyszłości przyczyni się do nasilenia tego typu ekscesów. Naprawdę smutne.
Mocno
01:12, 2025-07-01
Chcą Marszu Milczenia. To w związku ze śmiercią...
😐 Wszystko to leci na konto aktualnego premiera, to on w dalszym ciągu nie wprowadza kontroli na zachodniej granicy jak to czynią Niemcy czy Francuzi. Dokładnie hipokryzję rządu ukazuje np. Kanał Zero. Proponuję mniej propagandy TVP, ,Republiki, TVN czy gazetki wyborczej.
Magisterek
01:03, 2025-07-01