Policjanci z regionu szukają 45-latka mieszkającego na terenie naszego powiatu. Prezentują jego wizerunek.
O zaginięciu mężczyzny poinformowano w czwartek (9 marca). 45-latka z Brzozówki w powiecie toruńskim poszukują policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach.
- Według relacji zawiadamiającej 45-letni Robert Grekowicz wyszedł z domu 30 stycznia tego roku i dotychczas nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.
- informuje mł. asp. Dominika Bocian, p.o. oficera prasowego KMP w Toruniu.
45-latek jest szczupły, ma około 180 cm wzrostu i ciemne oczy. W dniu zaginięcia był ubrany w czarną kurtkę w kratę w kolorze siwo-czarnym, ciemne spodnie. Przy sobie miał duży niebieski plecak.
Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji w Dobrzejewicach, e-mail: [email protected], tel. dyżurny 47 754 29 00, lub 112.