W nocy ze środy na czwartek (z 2 na 3 listopada) pod Toruniem spłonął samochód.
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło chwilę po północy pod jednym z domów przy ulicy Agrestowej w Łysomicach. Jak informuje toruńska straż pożarna, ogniem zajął się pojazd elektryczny.
Na miejscu działały trzy zastępy strażaków: PSP i OSP z Papowa Toruńskiego.
[FOTORELACJA]8260[/FOTORELACJA]
Zniszczenia są ogromne. Auto zostało kompletnie spalone. Został tylko "szkielet", ale na szczęście nikomu nic się nie stało.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni teraz biegły z zakresu pożarnictwa. Niewykluczone jednak, że przyczyną zaprószenia ognia była wada instalacji elektrycznej.
Zobacz także:
To będzie koniec drogowego paraliżu!? Nową drogę...
Wyrżnęli las, jak pod autostradę a drogi rowerowej nie zrobili. Znowu zabrakło myślenia.
FR anek
21:32, 2025-06-28
Toruń | Akcja służb pod aresztem śledczym. Wszystko się
Jak ddt trzyma w.napieciu czytelnika.... Jak tatuś zrobi kapturek to nie ma ch.....we wsi. Zamknąć ten durny portal
AskaTylkoMadreMedia
17:32, 2025-06-28
Nielegalne wyścigi pod Toruniem [WIDEO]
W.koncu się wzięli do roboty!! Mam nadzieję że.to.nie warszawki kopniak was zmusił tylko refleksja nad tym że się dotychczas opier....... I to z ręką.na sercu
AgataLoveBezpiecznyT
13:45, 2025-06-28
To jedna z zaledwie siedmiu takich niedziel w roku
Wow jutro wejdę do sklepu. O rety już mam mokro w gaciach
Gość
13:31, 2025-06-28
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz