Zamknij

Straszna ŚMIERĆ na torach w województwie. 81-latek bez najmniejszych szans

 11:18, 06.10.2022 Aktualizacja: 18:46, 06.10.2022
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne

Ogromna tragedia na Kujawach i Pomorzu. W wyniku zderzenia samochodu z pociągiem nie żyje jedna osoba. 

Do wypadku doszło w czwartek (6 października) wczesnym rankiem niedaleko miejscowości Rykowisko w powiecie tucholskim. Na miejscu zdarzenia działało osiem zastępów strażaków.

- W wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zginął kierowca samochodu, który wjechał pod pociąg osobowy relacji Gdańsk - Bydgoszcz

- poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

Śmierć na miejscu

Zmarły to 81-letni mieszkaniec powiatu tucholskiego. Jak ustaliliśmy, jechał sam. Siła zderzenia pojazdów była tak duża, że kierowca nie miał szans na przeżycie.

Pociąg częściowo wykoleił się. Nikomu z 38 osób jadących pociągiem nie się nie stało.

Obecnie ruch na linii kolejowej jest wstrzymany. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśni teraz policyjne postępowanie prowadzone pod nadzorem prokuratora.

 

Zobacz także:

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%