Zamknij

Tragedia w kujawsko-pomorskim. W domu rozkładające się zwłoki dwulatka!

10.00, 24.06.2022 D.W./RMF24.pl
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com
REKLAMA

Sceny jak z horroru. W jednym z domów znaleziono ciało dwuletniego dziecka. Jak informują ogólnopolskie media, ciało było już w stanie rozkładu.

Do tragicznego odkrycia doszło w  miejscowości Szabda koło Brodnicy w kujawsko-pomorskim.

Jak podawał w czwartek wieczorem (24 kwietnia) portal rmf24.pl, właścicielka domu znalazła na terenie swojej nieruchomości ciało dziecka.

- Obecnie nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną zgonu dziecka, niemniej z ustaleń reporterów portalu wynika, że ciało znajdowało się już w stanie daleko posuniętego rozkładu

- informują dziennikarze.

Jak podaje z kolei Super Express, wcześniej w domu mieszkało małżeństwo z pięciorgiem dzieci, z których troje przebywa u dziadków.

Poszukiwania rodziców

Nie wiadomo, gdzie aktualnie przebywają rodzice martwego dziecka. Pojawiła się hipoteza, że ojciec mógł wyjechać do Warszawy. Wciąż nie można jednak ustalić miejsca pobytu matki. 

Rozkład zwłok był tak zaawansowany, że ten moment nie wiadomo nawet, jaka jest płeć zmarłego dziecka. To ma ustalić dopiero sekcja zwłok, którą zaplanowano na piątek (24 czerwca).

(D.W./RMF24.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

żal dzieckażal dziecka

2 2

Zezwierzęcenie, transhumanizm, byle jakość , rozwiązłość seksualna, to właśnie chcą nam wprowadzić "elity" z Davos. Człowiek będzie jak śmieć.https://www.technocracy.news/metaverse-virtual-children-to-help-combat-overpopulation/ 10:55, 24.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%