Zamknij
REKLAMA

Zabójstwo w regionie! 33-latek bez stałego adresu zamieszkania

19.00, 23.06.2022 D.W./KPP Inowrocław
Skomentuj Fot. KPP Inowrocław
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 24-latka podejrzewanego o zabójstwo. Może dostać nawet 25 lat więzienia.

Do zatrzymania doszło w Inowrocławiu, gdzie w długi, czerwcowy weekend doszło do zbrodni.

- Kilka dni temu (16.06) dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że na terenie jednej z kamienic w Inowrocławiu mogło dojść do groźnego zdarzenia, a na korytarzu znajduje się poraniony człowiek. Policjanci, którzy interweniowali w tej sprawie ustalili, że ranny mężczyzna może przebywać obecnie w jednym z mieszkań. Zapukali do konkretnego lokatora i tam na podłodze ujawnili leżącego mężczyznę

- mówi asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.

Jak informuje policja, mężczyzna nie dawał on oznak życia. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, a przybyły lekarz potwierdził zgon i ujawnił na jego ciele obrażenia ciała.

Złapali go!

Wszystko wskazywało na udział w zdarzeniu innych osób, dlatego dalsze czynności policjantów na miejscu odbyły się z udziałem prokuratora, a nad sprawą pracowała specjalnie powołana grupa dochodzeniowo-śledcza.  

- Kryminalni rozpoczęli działania mające na celu ustalenie tożsamości denata oraz tego co dokładnie się wydarzyło. Z zebranych informacji wynika, że nieżyjący to 33-letni mężczyzna bez stałego miejsca pobytu. Tego samego dnia do sprawy został zatrzymany 24-letni lokator mieszkania, u którego ujawnione zostały zwłoki. Policjanci zabezpieczyli ślady oraz dowody, które mogą świadczyć o jego udziale w zdarzeniu - dodaje rzeczniczka.

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Wniosek policji i prokuratury o tymczasowe aresztowanie sąd rozpatrzył pozytywnie. Grozi mu nawet 25 lat więzienia.

 
(D.W./KPP Inowrocław)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%