Ogromna tragedia w sobotni poranek w naszym regionie.
O godzinie 9:23 strażacy dostali zgłoszenie o ciele człowieka unoszacym się na wodzie niedaleko miejscowości Olimpin.
- Na miejscu pojawili się m.in. nurkowie. Informacja potwierdziła się. W akwenie w pobliżu żwirowni unosiło się ciało - powiedział nam Karol Smarz z PSP w Bydgoszczy.
Na miejscu pracowała Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno - Nurkowego z JRG 1 Bydgoszcz, jeden zastęp JRG SPPSP oraz dwa zastępy OSP Brzoza.
Teraz czynności w tej sprawie prowadzi policja.
[ALERT]1591436592108[/ALERT]
Mari27 04:46, 07.06.2020
Rozwalaja mnie te tytuly ogromna tragedia ojoj rzeczywiscie ktos tam sie utopil i tyle co za tragedia. Smiech na sali
Cisza i łzy w Parku Glazja. Marszałek przyszedł...
Całbanie przejdź tę trasę na pieszo jaką przemierzała Klaudia, może spotkasz na jakimś etapie babkę ludojadkę. Ot i wszystko.
Powodzenia
13:27, 2025-07-12
Nowa droga połączy Toruń z pobliską gminą? Alternatywa
Gdzie niby 80 tka jest zakorkowana ?
Kierowca
12:58, 2025-07-12
Cisza i łzy w Parku Glazja. Marszałek przyszedł...
Klaudia została zabita przez człowieka Gulewskiego, i *%#)!& z tym że jest prezydentem Torunia Pawła przerobić na mydło, a jego rodzinę potraktować tak jak ciapak traktował Klaudię, na końcu przerobić ich na popiół.
***** Gulewskiego
12:36, 2025-07-12
Cisza i łzy w Parku Glazja. Marszałek przyszedł...
oni zawsze osobno... walkusze, całceckie guleskie PO.... A nie z 10 000 Torunian, z Narodem !
dop teraz?
11:54, 2025-07-12
0 0
Na normalnych, a nie podrzędnych stronach jak ta. Napisane jest że są to zwłoki zaginionego Piotra z Ciela..
3 0
Dla Ciebie to może nie tragedia bo to nie był Ci nikt bliski czy z rodziny ale dla kogoś to jest tragedia.zastanow się co piszesz
5 0
Gdyby to dotyczyło twojej rodziny też byś tak skomentował?????? Nawet nie wiesz co piszesz... Nic nie rozumiesz....