Fotorelacje

Zamknij
18:35, 25.09.2019
Zespół Elany Toruń rozpoczął swój udział w Pucharze Polski od przegranej jedną bramką z Radomiakiem. Jeszcze w zeszłym sezonie obie drużyny stoczyły pojedynek o awans do I ligi. Wtedy Radomiak uzyskał przewagę a dziś nam pokazał dlaczego. Radomiak jest wiceliderem I ligi natomiast my zajmujemy 14. miejsce w II lidze. Ta różnica była widoczna w dzisiejszym meczu. Do przerwy torunianie przegrywali 0:1. Do wyrównania doprowadził w 89. minucie Stryjewski. Gdy wydawało się, że będzie dogrywka goście w 90. minucie zadali ostateczny cios
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Miasteczko zdrowia
zobacz fotorelację
Otwarcie wakacji z Supercarami w Motoparku
zobacz fotorelację
Gorąca sobotnia noc w Toruniu
zobacz fotorelację
Po prostu Drag Show w Kombinacie
zobacz fotorelację
Ruszył Toruń Summer Time
zobacz fotorelację
Rowerzyści odkrywali tajemnice Torunia
zobacz fotorelację
Nightskating w Toruniu
zobacz fotorelację
Pres Grupa Deweloperska Toruń : Włókniarz Częstochowa
zobacz fotorelację
Dewastacja na cmentarzu w Toruniu
zobacz fotorelację
Parada metropolitalna w Toruniu
zobacz fotorelację