Fotorelacje

Zamknij
08:39, 10.07.2024

Zderzenie dwóch samochodów na drodze krajowej nr 62 w powiecie radziejowskim. Siła uderzenia była tak duża, że jedno z aut dachowało.  Na szczęście, pomimo poważnych uszkodzeń pojazdów, nikt nie odniósł obrażeń.

[ALERT]1720593127315[/ALERT]

Do zdarzenia doszło we wtorek (9 lipca) w Jarantowicach. Jak wynika z ustaleń policji, 59-letni kierowca skody, jadący w kierunku Włocławka, zasnął za kierownicą. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym fordem, który ostatecznie dachował.

- Szczęśliwie żaden z kierowców nie odniósł obrażeń

- poinformował aspirant sztabowy Marcin Krasucki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

- Obaj kierowcy byli trzeźwi - dodał.

Kierowca skody, mieszkaniec powiatu radziejowskiego, został ukarany mandatem i punktami karnymi za spowodowanie kolizji. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o robienie regularnych przerw w trakcie długiej jazdy, aby uniknąć takich niebezpiecznych sytuacji.

Zobacz także:

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
13. urodziny klubu STARS za nami. Parkiet pękał w szwach
zobacz fotorelację
Pierwsze urodziny LOT-u
zobacz fotorelację
Akcja służb w Ostaszewie po upadku z wysokości
zobacz fotorelację
Zobacz zdjęcia z planu filmowego!
zobacz fotorelację
Bus zderzył się z tramwajem
zobacz fotorelację
Protest rodziców ws. toruńskiej oświaty
zobacz fotorelację
Zdarzenie na skrzyżowaniu Broniewskiego i Reja
zobacz fotorelację
Bieg na 5 km w ramach Trylogii Toruńskich Legend
zobacz fotorelację
Bieg na 10 km w ramach Trylogii Toruńskich Legend
zobacz fotorelację
Indywidualne Mistrzostwa Polski W Toruniu runda 1
zobacz fotorelację