Zamknij
14:30, 07.03.2024

Wiadomo więcej na temat porannego karambolu w regionie. Strażacy poinformowali, co dokładnie robili na miejscu zdarzenia.

W czwartek (7 marca), chwilę po godzinie 8 rano, na drodze krajowej nr 10, dokładnie na 278 kilometrze w okolicach miejscowości Wypaleniska, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

Te informacje zaniepokoiły zarówno mieszkańców Torunia, jak i Bydgoszczy, gdyż na wysokości tego miejsca zderzyło się kilka pojazdów, w tym samochód ciężarowy oraz kilka osobówek. Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy, ale w pierwszej fazie działań droga była całkowicie zablokowana.

[ZT]53187[/ZT]

Nowe informacje w sprawie

Podają je strażacy z Solca Kujawskiego. To oni jako pierwsi opisali przebieg całego zdarzenia.

- Działania strażaków skupiały się jedynie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów z rozbitych aut oraz posprzątaniu jezdni z elementów karoserii oraz rozlanych płynów eksploatacyjnych

- podaje OSP Solec Kujawskim.

Jak ustaliliśmy, po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że żaden z uczestników kolizji nie doznał obrażeń. Aktualnie policja prowadzi dochodzenie, aby wyjaśnić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego. 

Zobacz także:

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Sobotni parkrun
zobacz fotorelację
Marsz Pamięci Ofiar Ludobójstwa Wołyńskiego
zobacz fotorelację
Potrącił ludzi, jechał pod prąd. Zatrzymały go… schody
zobacz fotorelację
Awanse, medale i bezpieczeństwo. Święto Policji w Toruniu
zobacz fotorelację
Tak parkuje się w Toruniu
zobacz fotorelację
Sporo służb na starówce
zobacz fotorelację
Policyjny piknik na Bulwarze
zobacz fotorelację
Trzy osoby trafiły do szpitala po kolizji
zobacz fotorelację
Rekordowo niski stan Wisły
zobacz fotorelację
Policyjna akcja na lewobrzeżu w Toruniu
zobacz fotorelację

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz