Zamknij
REKLAMA

20:29, 15.05.2020

Restauracja Brandos Music z toruńskiej starówki nie kończy działalności. W biznesowych rozmowach nastąpił nagły zwrot akcji, o czym poinformowano w mediach społecznościowych. 

Przypomnijmy. Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy o tym, że restauracja nie sprostała wymogom panującej pandemii koronawirusa i będzie musiała zakończyć działalność. W czwartek okazało się, że nastąpił nagły zwrot akcji w rozmowach z właścicielem kamienicy. 

- Żegnaliśmy się, wylaliśmy mnóstwo łez, pakowaliśmy się, skręciliśmy stoły i wyłączyliśmy chłodziarki. Nagle w zeszłą środę właściciele kamienicy poprosili nas o powrót do negocjacji. Nie szło jednak zbyt dobrze i w piątek jechała po nasze sprzęty pierwsza ciężarówka. Nieoczekiwanie jedna z rozmów znowu zmieniła bieg wydarzeń. Kolejne długie i trudne negocjacje doprowadziły wczoraj do podpisania kompromisowej umowy. ZOSTAJEMY! Dostaliśmy od Was tyle wsparcia, tyle osób smuciło się z nami, tyle osób chciało pomóc i miało nadzieję… To sprawia, że chcemy być, chcemy próbować, że będziemy walczyć. Nadal jesteśmy pełni obaw, boimy się przyszłości szykowanej restauracjom, ale jesteśmy szczęśliwi! Dziękujemy Wam za setki zamówień w zeszłym tygodniu, to pozwoliło nam się odbudować finansowo i psychicznie. Wasza reakcja pokazała, jak bardzo ważne jest to miejsce i że nie może tak po prostu zniknąć! Jesteśmy od 13.00, zapraszamy. Kasia zrobiła pyszną panna cottę radości, dzisiaj do każdego zamówienia gratis! Świętujemy! - czytamy we wpisie na Facebooku.

To dobra wiadomość dla wielu mieszkańców Torunia, którzy przyzwyczajeni są do wizyt w Brandos Music. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (6)

kpinykpiny

17 0

robicie reklamę wybranym kolesiom? żarty. 20:46, 15.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HirnHirn

6 2

A już była szansa na coś innego nowego a tak zostanie po staremu
Lipa 22:07, 15.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZzzzzZzzzz

3 5

Masz swoją Miętę i Bajkę, więc nie narzekaj wieśniaku. 22:52, 15.05.2020


Hehe Hehe

1 1

A co to w ogóle jest ? Pierwsze słyszę o takim czymś wiec ubolewać to bym nie ubolewał 10:50, 16.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

??????

0 3

Pewnie o wielu tematach jeszcze nie słyszałeś... Np. o mózgu... 11:21, 16.05.2020


MAMA

6 1

Najlepsza formą reklamy: narobić trochę szumu, wzbudzić współczucie w klientach, podnieść sprzedaż.
Ale czy to faktycznie dobra reklama? Ludzie nie lubią czuć się nabijani w butelkę, a tak się wg mnie stało.
Zanim oficjalnie w socjal mediach poda się informacje o zamknięciu, trzeba być pewnym, że decyzja ta jest nieodwołalna, że wszystkie rozmowy są zakończone i faktycznie temat jest zamknięty.
W tym przypadku było zupełnie inaczej... Wypowiem się subiektywnie. Czasem odwiedzałam to miejsce, zamawiałam, ale więcej tego nie zrobię, nie lubię gdy ktoś gra w taki właśnie sposób. Więc czy przybędzie wam klientów? Nie wiem, jednego na pewno ubędzie. 11:27, 16.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA