Zamknij
REKLAMA

20:29, 15.05.2020

Restauracja Brandos Music z toruńskiej starówki nie kończy działalności. W biznesowych rozmowach nastąpił nagły zwrot akcji, o czym poinformowano w mediach społecznościowych. 

Przypomnijmy. Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy o tym, że restauracja nie sprostała wymogom panującej pandemii koronawirusa i będzie musiała zakończyć działalność. W czwartek okazało się, że nastąpił nagły zwrot akcji w rozmowach z właścicielem kamienicy. 

- Żegnaliśmy się, wylaliśmy mnóstwo łez, pakowaliśmy się, skręciliśmy stoły i wyłączyliśmy chłodziarki. Nagle w zeszłą środę właściciele kamienicy poprosili nas o powrót do negocjacji. Nie szło jednak zbyt dobrze i w piątek jechała po nasze sprzęty pierwsza ciężarówka. Nieoczekiwanie jedna z rozmów znowu zmieniła bieg wydarzeń. Kolejne długie i trudne negocjacje doprowadziły wczoraj do podpisania kompromisowej umowy. ZOSTAJEMY! Dostaliśmy od Was tyle wsparcia, tyle osób smuciło się z nami, tyle osób chciało pomóc i miało nadzieję… To sprawia, że chcemy być, chcemy próbować, że będziemy walczyć. Nadal jesteśmy pełni obaw, boimy się przyszłości szykowanej restauracjom, ale jesteśmy szczęśliwi! Dziękujemy Wam za setki zamówień w zeszłym tygodniu, to pozwoliło nam się odbudować finansowo i psychicznie. Wasza reakcja pokazała, jak bardzo ważne jest to miejsce i że nie może tak po prostu zniknąć! Jesteśmy od 13.00, zapraszamy. Kasia zrobiła pyszną panna cottę radości, dzisiaj do każdego zamówienia gratis! Świętujemy! - czytamy we wpisie na Facebooku.

To dobra wiadomość dla wielu mieszkańców Torunia, którzy przyzwyczajeni są do wizyt w Brandos Music. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (6)

kpinykpiny

17 0

robicie reklamę wybranym kolesiom? żarty. 20:46, 15.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HirnHirn

6 2

A już była szansa na coś innego nowego a tak zostanie po staremu
Lipa 22:07, 15.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZzzzzZzzzz

3 5

Masz swoją Miętę i Bajkę, więc nie narzekaj wieśniaku. 22:52, 15.05.2020


Hehe Hehe

1 1

A co to w ogóle jest ? Pierwsze słyszę o takim czymś wiec ubolewać to bym nie ubolewał 10:50, 16.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

??????

0 3

Pewnie o wielu tematach jeszcze nie słyszałeś... Np. o mózgu... 11:21, 16.05.2020


MAMA

6 1

Najlepsza formą reklamy: narobić trochę szumu, wzbudzić współczucie w klientach, podnieść sprzedaż.
Ale czy to faktycznie dobra reklama? Ludzie nie lubią czuć się nabijani w butelkę, a tak się wg mnie stało.
Zanim oficjalnie w socjal mediach poda się informacje o zamknięciu, trzeba być pewnym, że decyzja ta jest nieodwołalna, że wszystkie rozmowy są zakończone i faktycznie temat jest zamknięty.
W tym przypadku było zupełnie inaczej... Wypowiem się subiektywnie. Czasem odwiedzałam to miejsce, zamawiałam, ale więcej tego nie zrobię, nie lubię gdy ktoś gra w taki właśnie sposób. Więc czy przybędzie wam klientów? Nie wiem, jednego na pewno ubędzie. 11:27, 16.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA