Zamknij
REKLAMA

13:40, 23.03.2020

Próbował włamać się do piwnicy i miał przy sobie narkotyki. Jak się okazało obu  czynów dokonał w warunkach recydywy. Teraz może mu grozić nawet do 15 lat więzienia. Mowa o 35-latku z Torunia, którego policjanci z Komisariatu na Śródmieściu zatrzymali na gorącym uczynku.

W  miniony czwartek (19.03) około godziny 4:00, toruńscy policjanci otrzymali sygnał, że coś się dzieje w piwnicy jednego z bloków przy ul. Jana Kasprowicza.
Dyżurny natychmiast skierował  w to miejsce patrol prewencji. Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali mężczyznę, który włamywał się do jednej z piwnic. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna miał przy sobie ponad trzy gramy zielonego suszu. Policyjne testy potwierdziły w nim obecność marihuany. Do tego posiadał również 11 gramów białego proszku, który wykazał cechy charakterystyczne dla amfetaminy.

Po dodatkowym sprawdzeniu przeszłości 35-latka okazało się, że zarówno próby włamania jaki łamania ustawy o przeciwdziałania narkomani dokonał w warunkach powrotu do przestępstwa czyli tzw. recydywy.

Kolejnego dnia policjanci ze Śródmieścia doprowadzili tego człowieka do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód. Prokurator zdecydował, że mężczyznę do czasu zakończenia sprawy będzie obowiązywał zakaz  opuszczania kraju oraz musi zapłacić poręczenie majątkowe.

Grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz