Zamknij
REKLAMA

Toruń: włamywacz wpadł na gorącym uczynku. Co mu grozi?

14:00, 24.03.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. nadesłane
REKLAMA

Toruń: włamywacz wpadł na gorącym uczynku. Co mu grozi?

Próbował włamać się do piwnicy i miał przy sobie narkotyki. Jak się okazało obu czynów dokonał w warunkach recydywy. Teraz może mu grozić nawet do 15 lat więzienia. Mowa o 35-latku z Torunia, którego policjanci z komisariatu na Śródmieściu zatrzymali na gorącym uczynku.

W  miniony czwartek (19.03) około godziny 4:00, toruńscy policjanci otrzymali sygnał, że coś się dzieje w piwnicy jednego z bloków przy ul. Jana Kasprowicza.

Dyżurny natychmiast skierował w to miejsce patrol prewencji. Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali mężczyznę, który włamywał się do jednej z piwnic. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna miał przy sobie ponad trzy gramy zielonego suszu. Policyjne testy potwierdziły w nim obecność marihuany. Do tego posiadał również 11 gramów białego proszku, który wykazał cechy charakterystyczne dla amfetaminy.

Po dodatkowym sprawdzeniu przeszłości 35-latka okazało się, że zarówno próby włamania jaki łamania ustawy o przeciwdziałania narkomani dokonał w warunkach powrotu do przestępstwa czyli tzw. recydywy.

Kolejnego dnia policjanci ze Śródmieścia doprowadzili tego człowieka do Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód. Prokurator zdecydował, że mężczyznę do czasu zakończenia sprawy będzie obowiązywał zakaz  opuszczania kraju oraz musi zapłacić poręczenie majątkowe.

Grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

[ALERT]1584966520130[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Siostra faustynaSiostra faustyna

1 0

Pusta go mamy pandemie 15:43, 24.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz