Zamknij
REKLAMA

Koncerty, projekcie filmowe i spotkania. Będzie się działo pod Toruniem!

14.00, 11.08.2022 A.J.
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Zapraszamy na XII edycję festiwalu PARZYBRODA, która odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia w Białych Błotach (gm. Aleksandrów Kujawski) oraz Aleksandrowie Kujawskim. Większość festiwalowych wydarzeń rozegra się na śródleśnej polanie i w zabytkowym budynku dworca.

rogram stanowią: koncerty, spotkania z twórcami literackimi, targi wydawców (literackich i muzycznych), spotkania z aktywistami proekologicznymi.

Wystąpią m.in.: KOZA, TITANIC SEA MOON, RÓŻA, JULEK PLOSKI, KIRSZENBAUM, MELISA, KAMIL BREWIŃSKI, NATALIA MALEK, DAWID MATEUSZ, RAFAŁ RUTKOWSKI, MARCIN SENDECKI, NINA MANEL, WOJCIECH DUNIN-KOZICKI, JAKUB WIŚNIEWSKI.

Wstęp na wydarzenia plenerowe w Białych Błotach – 40 zł (w przedsprzedaży) / 50 złWydarzenia na dworcu w Aleksandrowie – wstęp wolny

 

Więcej informacji o festiwalu TUTAJ.

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Blagam Was o pomoc..Blagam Was o pomoc..

0 0

... moja fatalna sytuacja zmusiła mnie do tego by tu napisać..... wstyd mi poprostu bo wiem że Każdy ma troski i zmartwienia...... przepraszam też...jeśli komentarz urazil.... Jednak ja  już nie wiem co robić...... Nie Mam już Wyjścia..... proszę ludzi dobrego serca Jakąkolwiek Pomoc.. mam na imię Anna Bartkiewicz.Pochodze z Krosna... mieszkam Sama w Starej Kamienicy w mieszkaniu Bez Toalety, sprawnego Ogrzewania i Ciepłej Wody większość pieniędzy jakie mam idzie na rachunki dodatkowo spłacam zadłużenie mieszkania w którym mieszkam,.zrobione przez moją Mamę...nie ma dnia bym. nie dziękowała za to ze jest Ona trzeźwa ponad pół roku....choruje na nadciśnienie i nerwicę lękową pod koniec lipca dotkliwie się poparzyłam(brzuch).... muszę teraz kupować Maści by zredukować blizny które są Spore... po zakupie leków i zapłaceniu rachunków czasami Zostaje mi na Miesiąc 100zł na Jedzenie a czasami jeszcze Mniej... Są takie dni w których Nie Mam Za co Kupić Jedzenia... Musze jakoś Przeżyć.... oraz pokryć choć cześć rachunków by nie martwić się o to czy będę mieć Za co Jeśc.... Jestem na skraju załamania nerwowego ......i nie mam kogo nawet prosić o pomoc..... czuje się osamotniona z tym wszystkim... błagam ludzi dobrego serca o jakakolwiek pomoc bym mogła chociaż na chwile odbić się od dna i zauważyć sens w swoim życiu... Mieszkam.w.Krośnie,na ul.HenrykaSienkiewicza9/12 40132015374557640730000001 mieszkam w Krośnie na ulicy Henryka Sienkiewicza4c/9.
Dziękuję z góry za każdą okazaną pomoc  życze Wszystkim Dobrego dnia,Anna . 08:51, 12.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%