Zamknij

Nauka przez zabawę. Konkurs piosenki o bezpieczeństwie dla przedszkoli!

10:00, 21.01.2025
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Depositphotos Zdjęcie ilustracyjne. Depositphotos

Nauka odpowiednich zachowań wcale nie musi być nudna – wręcz przeciwnie! Organizatorzy konkursu „Rączka w górę, stop” stawiają na muzykę, która w przyjemny sposób wpaja dzieciom kluczowe zasady bezpieczeństwa.

- Dla każdego rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo jego dziecka , a jednym ze sposobów wpajania odpowiednich zachowań i nawyków jest nauka poprzez zabawę. Wybraliśmy piosenki, ponieważ to one zapadają naszym pociechom najszybciej w pamięć i często nucą sobie melodie w trakcie zabawy, spaceru lub zwyczajnego leniuchowania na kanapie

- przekazują organizatorzy konkursu.

- W związku z tym postanowiliśmy również przyczynić się do promowania bezpieczeństwa wśród dzieci - dodają.

Kto może wziąć udział?

Do udziału zaproszone są przedszkola z całej Polski, w tym również te z Torunia i okolic. To świetna okazja, aby nauczyciele wraz z dziećmi stworzyli coś wyjątkowego, a rodzice mieli okazję zobaczyć swoje pociechy w nowej, artystycznej odsłonie.

Wyjątkowa nagroda

Główną nagrodą w konkursie jest nagranie zwycięskiej piosenki w profesjonalnym studiu muzycznym oraz jej publikacja na YouTube. To nie tylko wspaniała przygoda, ale także wyjątkowa pamiątka, która zostanie z uczestnikami na całe życie.

Jak wziąć udział?

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 stycznia. Przedszkola mają czas na przygotowanie swoich utworów do 21 lutego, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 marca.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są po przesłaniu wiadomości e-mail na adres organizatora: [email protected]

Zobacz także: 

(W.P )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

PROSTO = POPRAWNIEPROSTO = POPRAWNIE

0 0

PROSTA POLSZCZYZNA TO POPRAWNA POLSZCZYZNA ............. "7. Treść pisma – tekst 7.1. Tekst 7.1.1. Dbaj o to, żeby w Twoich pismach nie było błędów stylistycznych, gramatycznych, ortograficznych czy interpunkcyjnych. Jeśli masz wątpliwości, sięgaj do słowników, które znajdziesz w Internecie i które polecamy (np. Słownik Języka Polskiego PWN). Listę narzędzi znajdziesz w zakładce Ulga językowa." https://www.kss.gov.pl/documents/6609179/12016191/ załacznik+nr+3+do+zapytania.pdf BEZ SUBIEKTYWIZMÓW - semantyka! ........... PROSTA POLSZCZYZNA TO POPRAWNA POLSZCZYZNA - BEZ SUBIEKTYWIZMÓW "R. B. (1) używał obraźliwych określeń względem współpracowników. Były to określenia typu czarnuch, murzyn. Takim zwrotem określał dietetyczki A. i O. W jego opinii zwrot ten miał oznaczać pomocnika. Obelżywymi, wulgarnymi zwrotami określał dietetyczkę A., pracownicę L. zatrudnioną u pracodawcy na stanowisku dyrektora administracyjnego, a także klientów pracodawcy (np. M. W.)." Wyrok Sądu Okręgowego w Łodzi z dnia 16 listopada 2023 r., VIII Pa 65/23 ................ PROSTA POLSZCZYZNA TO POPRAWNA POLSZCZYZNA - NIE DLA ANALFABETÓW - ANALFABETA FUNKCJONALNY NIE ROZUMIE DECYZJI ADMINISTRACYJNEJ NAPISANEJ PROSTYM JĘZYKIEM. NIE BYŁBY ANALFABETĄ ............. ROZWIĄZANIA MIĘDZYNARODOWE - standard plain language - DOTYCZĄ NIE TYLKO KRAJÓW, W KTÓRYCH - JAK W POLSCE ANALFABETYZM FUNKCJONALNY JEST ISTOTNYM PROBLEMEM .................... PROSTA POLSZCZYZNA TO POPRAWNA POLSZCZYZNA. JĘZYK PRZEPEŁNIONY BŁĘDAMI I SUBIEKTYWIZMAMI WYKLUCZA KOMUNIKACJĘ - SPRZYJA MOBBINGOWI I MOLESTOWANIU S.EKSUALNEMU ........... Komunikacja społeczna w Polsce nie opiera się na modelu "nieaktywnego społecznie prymitywnego bezrobotnego domatora", ani na modelu "analfabety funkcjonalnego" - to nie są paradygmaty mowy potocznej i urzędowej. PROSTA POLSZCZYZNA TO BRAK BŁĘDÓW STYLISTYCZNYCH, SEMANTYCZNYCH, SKŁADNIOWYCH I INNYCH. TO OBIEKTYWNIE ZROZUMIAŁA KOMUNIKACJA BEZ MOBBINGU I MOLESTOWANIA S.EKSUALNEGO, "bo ja to tak uważam/rozumiem/używam inaczej"

12:44, 21.01.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%