Zamknij
08:10, 29.07.2025

Barwne stroje, żywiołowe tańce i pieśni pełne emocji – tak zaprezentował się w Toruniu polonijny Zespół Pieśni i Tańca „Wisła” z brazylijskiej Kurytyby.

Artyści z Parany oczarowali publiczność repertuarem, w którym przeplatają się polskie i brazylijskie tradycje ludowe. Ich występ, choć ze względu na pogodę przeniesiony do wnętrz Urzędu Marszałkowskiego, dostarczył widzom wielu wzruszeń i radości.

Spotkanie z członkami zespołu było również okazją do uroczystego przywitania gości przez wicemarszałka Zbigniewa Ostrowskiego i pełnomocnika zarządu województwa Grzegorza Borka. Dalszą część tournée „Wisła” kontynuuje już jutro na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zmiany w dowództwie CSWRiA
zobacz fotorelację
Korki na lewobrzeżu w Toruniu
zobacz fotorelację
Siódemka zakłada ogródek edukacyjny
zobacz fotorelację
Cmentarz przy ul. Antczaka po zmroku
zobacz fotorelację
Cmentarz przy ul. Włocławskiej nocą
zobacz fotorelację
1 listopada na cmentarzu przy Poznańskiej
zobacz fotorelację
1 listopada na Cmentarzu Komunalnym nr 2
zobacz fotorelację
1 listopada na Centralnym Cmentarzu Komunalnym
zobacz fotorelację
Wszystkich Świętych na cmentarzu Ś. Jerzego
zobacz fotorelację
Kwesta na cmentarzu Ś. Jerzego
zobacz fotorelację