Aktorzy Teatru Muzycznego promują nasz region i za granicami Polski! Obsada spektaklu "Hemar. Marchewka - Próba Generalizacji" zaprezentowała się na międzynarodowym festiwalu teatralnym w Gruzji. Spektakl w Toruniu zebrał świetne recenzje, czy ten entuzjazm podzielili widzowie i sędziowie?
Przedstawienie w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego zachwyciło torunian. Humor, muzyka i gra aktorska sprawiły, że sztuka zrobiła naprawdę piorunujące wrażenie.
[ZT]5451[/ZT]
Paulina Grochowska, Karolina Michalik, Michał Chorosiński i Jeremiasz Gzyl jako czworo Hemarów mają za sobą pierwszy międzynarodowy występ! Tekstami mistrza przedwojennej satyry starali się rozbawić wielbicieli teatru w gruzińskim Kutaisi!
Karolina Michalik i Jeremiasz Gzyl to połowa obsady spektaklu, fot. Tomasz Berent
- Aktorzy na festiwal pojechali jako goście specjalni, nie występowali w konkursie, ale odbiór przedstawienia był bardzo pozytywny! Aktorów oklaskiwano na stojąco - informuje Anna Jasińska z Teatru Muzycznego.
To najprawdopodobniej nie jest ostatni międzynarodowy festiwal, na którym zaprezentowała się trupa Teatru Muzycznego.
Kilka zagranicznych prezentacji miała również sztuka "Siostry Parry" - pierwszą premierę Teatru Muzycznego pokazano m.in. na festiwalu w Wiedniu.
Tada15:39, 09.07.2016
Wielkie gratulacje dla Pana Jeremiasza <3
Sławomir Mentzen ustawił poprzeczkę. Kto się ugnie?
Poseł peło Przemysław Witek powiedział w telewizji: a co szkodzi obiecać? Więc peło obieca wszystko, bo jak powiedział inny pełowski "geniusz'- dwa razy obiecać, to jak raz dać, a obietnice są wiążące dla tych co w nie wierzą. Festiwalu kłamstw peło ciąg dalszy.
Wojas
05:38, 2025-05-21
Żenujące sceny. "Klient" pełzał po podłodze [WIDEO]
Jak ukradł? Drzwi były otwarte. Gdzie obsługa? No śmiesznie to wygląda
KiczowataBeza
04:36, 2025-05-21
Żenujące sceny. "Klient" pełzał po podłodze [WIDEO]
Słaba ta cukiernia.... Bardzo słabo wypada na tle innych a ceny kosmiczne. Sami sobie zrobili anty reklamę
BielanMarian
20:22, 2025-05-20
Sławomir Mentzen ustawił poprzeczkę. Kto się ugnie?
Pisuary i gipsowe jaja tuska na sznur wszystkich sku*** ów Strażacy Mentzeniarze żadnych ustępstw i Faka dla systemowego goovna
Bojkot w szambie
20:13, 2025-05-20