Zamknij
Ważne

Żal i smutek gwiazdy z Torunia! Mówi, że tego nie może sobie wybaczyć

17:02, 19.10.2023
Skomentuj Archiwum DDToruń. Fot. Tomasz Berent Archiwum DDToruń. Fot. Tomasz Berent

Katarzyna Żak skończyła 60 lat. Urodzona w naszym mieście aktorka przyznaje, że w związku z tym dużo myśli. Żałuje przede wszystkim jednego.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Aktorka urodziła się w Toruniu w 1963 roku i tam spędziła swoje młodsze lata, zanim podjęła decyzję o studiach na Wydziale Lalkarskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej wrocławskiej filii. Rozwijała swoje talenty aktorskie, co stanowiło początek jej bogatej kariery teatralnej i filmowej.

Po ukończeniu studiów Katarzyna Żak rozpoczęła pracę w teatrze. Szybko zdobyła uznanie widzów i krytyków. Przez lata pracowała w Teatrze Współczesnym oraz Teatrze Rampa, a jej talent i zaangażowanie zaowocowały wieloma znakomitymi rolami na scenach teatralnych w całej Polsce. Jednak to role telewizyjne i filmowe przyniosły jej największą rozpoznawalność. W jej bogatej filmografii można odnaleźć takie seriale jak "Miodowe Lata", "BrzydUla", "Na Wspólnej", "Klan" czy "Ranczo". 

Jest czas na przemyślenia

W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Plejada," Katarzyna Żak zdradziła, że przekroczenie sześćdziesiątego roku życia nie jest dla niej takie łatwe.

- O ile kończąc 50 lat, ma się nadzieję, że zrealizują się słowa "Sto lat, sto lat" i jesteśmy w połowie życia, o tyle kończąc sześćdziesiątkę, niestety ma się świadomość, że statystycznie zostało mi tego życia 20 lat

- mówiła w wywiadzie aktorka. 

Jednym z aspektów, którymi podzieliła się w wywiadzie, jest jej żal dotyczący... dzieci.

- W przypadku kobiety biologia jest specyficznym ogranicznikiem. Ja na przykład żałuję, że mam tylko dwoje dzieci i już nie mogę tego zmienić - powiedziała.

Kobieta przyznaje też, że biologiczne ograniczenia kobiet stają się dla niej wyraźne, a fakt, że czas na rozszerzenie rodziny minął, jest dla niej smutny.

Zobacz także:

 

(D.W.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Kolejna zmiana na newralgicznym skrzyżowaniu

Kak wskazuje praktyka polskim kierowcom nie przeszkadzają nawet najlepiej zaprojektowane i zbudowane drogi i skrzyżowania w tym, żeby powodować wypadki. To nie skrzyżowania są newralgiczne, tylko kierowcy.

też kierowca

17:53, 2025-07-04

Strach w toruńskiej gastronomii. Nigdy nie było tak źle

co za dziadowski dziennikarstwo - byle łeb popełnia wysryw na platformie dla atencjuszy- kretynów, a już szmatławe ddt wtóruje mu w trzepaniu kuca

zamknąć was!

16:35, 2025-07-04

Strach w toruńskiej gastronomii. Nigdy nie było tak źle

W Polsce coraz częściej można odnieść wrażenie, że osoby o innym kolorze skóry traktowane są z góry jako zagrożenie, zanim jeszcze cokolwiek zrobią. Stereotypy i uprzedzenia wciąż mają się dobrze, a narracja oparta na strachu często zastępuje rozsądek i empatię. Tymczasem, gdy sprawcą przestępstwa jest etniczny Polak, zwłaszcza jeśli nie wpisuje się w medialny obraz „innego”, sytuacja bywa traktowana znacznie łagodniej — zarówno przez opinię publiczną, jak i niekiedy przez organy ścigania czy media. W takich przypadkach szybko pojawia się próba usprawiedliwiania: że to był „wypadek”, że „nie chciał”, że „był pod wpływem emocji”. Warto postawić pytania, które nie dają spokoju: Ile warte było życie Klaudii, brutalnie odebrane bez żadnego powodu? Jak wyceniono życie małżeństwa, które zostało potrącone na przejściu dla pieszych w Nowy Rok przez taksówkarza kilka lat temu? Czy ich tragedie były nagłaśniane i traktowane z równym oburzeniem, jak te, w których sprawcą jest osoba o innym pochodzeniu? Dopóki nie zaczniemy traktować wszystkich obywateli — bez względu na kolor skóry, pochodzenie czy wyznanie — z równą miarą, nie możemy mówić o sprawiedliwości. Każde życie ma taką samą wartość. Tolerowanie przemocy w jednej grupie i demonizowanie innej prowadzi tylko do pogłębiania podziałów i niesprawiedliwości społecznej.

Obserwator

16:13, 2025-07-04

Toruń | Co się działo w pod komendą policji?

Wow k.......wow

AskaTorunKujPom

14:58, 2025-07-04

0%