Zamknij
REKLAMA

Atramentowa, teatralna, znakomita Celińska zagra na Jordankach. Usłyszymy nowe aranże jej największych hitów

15.43, 28.04.2016 Adrian Aleksandrowicz
Skomentuj Stanisława Celińska zaśpiewa dla torunian, fot. Piotr Grzybowski
REKLAMA

Na zaproszenie Teatru Muzycznego do Torunia przyjedzie Stanisława Celińska. Znana z tysięcy teatralnych i filmowych kreacji to także znakomita wokalistka. Udowodni to już 2 maja. Będzie to "atramentowy" recital.

Na deskach teatralnych zadebiutowała w 1968 roku, od tamtej roli jest prawdziwą ikoną sceny i... estrady. Ma na swoim koncie pięć płyt - ostatnia pt. "Atramentowa... Suplement" pokryła się złotem. To właśnie utwory z tego albumu usłyszymy już 2 maja podczas specjalnego koncertu na toruńskich Jordankach.

- Stanisława Celińska odgrywa z powodzeniem swoją kolejną wspaniałą rolę pieśniarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji - poleca Anna Jasińska z Teatru Muzycznego. - Album "Atramentowa" to niezaprzeczalny sukces artystki, która z powodzeniem koncertuje w całej Polsce zbierając znakomite recenzje. 

Razem z artystką na scenie zaprezentuje się zespół pod kierownictwem Macieja Muraszko, który jest też autorem muzyki do atramentowych kompozycji. Teksty napisali wybitni artyści, wśród których wymienić należy m.in. Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz, Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski.

fot. Piotr Grzybowski

Podczas toruńskiego koncertu usłyszymy nowe, premierowe aranżacje utworów artystki.

Koncert zaplanowano na poniedziałek (2 maja) o godz. 19.

(Adrian Aleksandrowicz)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%