Macieja Dowbora nie trzeba nikomu w Toruniu przedstawiać. To dziennikarz i prezenter telewizyjny urodzony w naszym mieście. Z Torunia pochodzi też jego żona - aktorka Joanna Koroniewska-Dowbor.
Karierę medialną rozpoczął w radiowej Trójce, będąc wydawcą i prowadzącym serwis sportowy Departament Sportu w latach 1999–2001. Następnie rozpoczął pracę w Grupie TVN w charakterze prezentera i redaktora sekcji sportowej oraz sportowego wydania Faktów.
Obecnie od kilkunastu lat związany jest z telewizją Polsat. Od wiosny 2014 współprowadzi program Twoja twarz brzmi znajomo.
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska-Dowbor to jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Para wzięła ślub w 2014 r. i razem wychowuje dwie córki: 13-letnią Janinę i 4-letnią Helenę.
Małżeństwo Dowborów bardzo często i chętnie dzieli się życiem prywatnym w sieci, co spotyka się z mieszanymi odczuciami wśród internautów. Jedni są zachwyceni, inni bardzo mocno ich krytykują.
[ZT]42739[/ZT]
Z okazji urodzin Maciej Dowbor otrzymał nietypowe życzenia od swojej żony. Ta udostępniła je w swoich mediach społecznościowych.
Czego z okazji urodzin życzycie Maciejowi Dowborowi?
handel17:13, 22.12.2022
Ani znany, ani dziennikarz!, Tacy przehandlują w sieci nawet własne dzieci, aby tylko o nich mówili.
Wstrząsająca18:56, 22.12.2022
i jak ze ważna dla p.łgłowków z DDT informacja. hahahaha
Was już nawet brukowcem trudno nazwać. To jest czysta gnojówka informacyjno = medialna - po prostu informacje z psiej d.py.
💩Na was szkoda czasu.
Obik19:55, 22.12.2022
Szkoda że Twój ojciec znalazł czas dla matki…
Zdziwiony 19:57, 22.12.2022
A czy info że ktoś znany z Torunia świętuje urodziny nie jest ważne? Oczywiście że jest także zamilcz cebulaku
jozio19:56, 22.12.2022
Adaś knurze z Kutna odejdź z toruńskich mediów i do marketu towar wykładać
mert20:55, 22.12.2022
Nie nadaje się,zasapal by się no i myśleć trzeba.
mert21:00, 22.12.2022
Cały Toruń powinien świętować jakiego zucha ziemia wydała,wszystko umi,wszędzie ich pełno. Celebryty niedopieszczone.Kogo to obchodzi co mu napisała chyba taka samą piz. ę co to czyta.
Kij w anus adama11:11, 23.12.2022
Jozwiak spasly incelu, tobie żona nie złoży życzeń, bo jej nigdy nie znajdziesz buhaha.
Berek11:49, 23.12.2022
ale kulturalny komentarz tuż przed świętami. Brawo, chyba Cię rodzice nie kochają a tata tylko w nocy?
Nielegalne wyścigi pod Toruniem [WIDEO]
Brawo i dzięki za zaangażowanie. Potrzebujemy tego by było bezpiecznie.
af
10:22, 2025-06-30
Toruń reaguje po tragedii w Parku Glazja. Sprawdź
Wow, konstruktywne to i sprawcze, niczym potępienie zydowskiego ataku na Irak, wygłoszone przez Ekwador
Frazesy
08:48, 2025-06-30
Toruń reaguje po tragedii w Parku Glazja. Sprawdź
Uwaga Toruń!!!! Podobno część nielegalnych migrantów przepychanych do Polski przez niemiecką policję za zgodą chyżego roja ma być skierowana do Torunia!!!! Myślę, że trzeba uważać, żeby nie powtórzyło się takie nieszczęście jakie zdarzyło się w Parku Glazja.
Wojas
08:36, 2025-06-30
Tak rozpoczął się BellaTOFIFEST [FOTO]
może 5% gości z zagranicy. może czas zmienić nazwę na polski festiwal filmowy. Na Festiwalu w Gdyni jest 100 razy więcej gości z zagranicy.
międzynarodowy?
20:35, 2025-06-29
0 7
A Ty pewnie zazdrośniku w MPO śmieci zbierasz?
0 0
Praca, jak praca, a śmieci to niezły biznes, a gdybym ich nie zebrał codziennie, to .....