Zamknij

Toruń: wielka gwiazda disco polo wystąpi na piernikaliach UMK. Kto jeszcze zagra?

08:38, 11.05.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Toruń: wielka gwiazda disco polo wystąpi na piernikaliach UMK. Kto jeszcze zagra?

Świetna wiadomość dla studentów UMK w Toruniu. Po przerwie związanej z pandemią koronawirusa wracają juwenalia - w Toruniu to piernikalia. 

- Piernikalia to święto studentek i studentów naszej uczelni. Mamy wielką nadzieję, że po dwuletniej przerwie Piernikalia nareszcie się odbędą. Zarezerwujcie sobie przedostatni weekend maja (20-21.05), by wziąć udział w tradycyjnych zabawach oraz koncertach* znanych artystów, których ogłosimy już niedługo.

  Planujemy dwa dni poświęcone byciu studentem. Jeśli zastanawiacie się nad motywem, który będzie obowiązywał, to możemy powiedzieć tylko jedno – przygotujcie się na Back to the future! 

Oprócz tradycyjnego kolorowego pochodu juwenaliowego, śniadania na trawie, meczu w błocie i sceny koncertowej przygotowujemy dla Was wiele nowych stref. Jeśli nie mieliście planów na jeden z majowych weekendów to już macie! 

*Wydarzenie biletowane. Sprzedaż ukaże się już wkrótce! Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc dla Ukrainy - napisali organizatorzy.

Poznaliśmy już większość zespołów, które wystąpią na Piernikaliach to:  Ørganek, Ronnie Ferrari, Bitamina, Brathanki, Elektryczne Gitary, oraz gwiazda disco polo After Party.

Podoba Wam się taki skład?

 

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

arekarek

2 5

GWIAZDA !!!!!!! disco polo -- miasto schodzi na psy . 11:50, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

żenadażenada

1 3

Organek i disco polo.... Żenadaaaa!!!!! 18:11, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%