Zamknij
REKLAMA

Tancerka i aktorka na jednej scenie, czy to dobrze, czy źle wróży? Przekonamy się już 13 marca

11.23, 11.02.2016 Adrian Aleksandrowicz
Skomentuj fot. Teatr Muzyczny
REKLAMA

Czy 13 przyniesie w Toruniu pecha czy szczęście znanej tancerce i aktorce? Przekonamy się, po raz pierwszy, na Jordankach.

Zgodnie z grudniowym porozumieniem między prezydentem Michałem Zaleskim, a marszałkiem województwa Piotrem Całbeckim sceną główną Teatru Muzycznego zostały Jordanki.

[ZT]2117[/ZT]

Pierwszym spektaklem, jaki Teatr Muzyczny pokaże w najnowszym toruńskim obiekcie kulturalnym będzie „DiwaTeatru Żelaznego z Katowic. W obsadzie obok Małgorzaty Bogdańskiej zobaczymy popularną tancerkę i aktorkę Edytę Herbuś.

- Spektakl w reżyserii Grzegorza Kempińskyego to podszyty humorem dramat dwóch aktorek, matki i córki, które rywalizują o prestiżową nagrodę, do której obie są nominowane – poleca Anna Jasińska z Teatru Muzycznego w Toruniu.

W scenariuszu da się zauważyć analogie między bohaterkami, a aktorkami. Matka (w tej roli Bogdańska) to uznana aktorka teatralna, córka (Herbuś) popularność zawdzięcza rolom w serialach telewizyjnych. Na scenie zobaczymy nie tylko klasyczny konflikt pokoleń, ale również dwa podejścia do życia i zawodu aktora.

Spektakl na Jordankach zobaczymy 13 marca o godz. 18.

(Adrian Aleksandrowicz)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%